Про проект

Проект “Лохотрон в Україні” працює із 15 лютого 2005 року!

(до 16 грудня 2009 року назва – “Лохотрон сьогодні” (LohotronToday)

Попередні адреси проекту: LohotronToday.narod.ru, LohotronToday.at.ua

Ми щодня спостерігаємо, як наші відверті люди стають обдуреними ну просто на рівному місці. Намагаючись своїми силами завадити цим неналежним процесам у нашому суспільстві і був створений цей сайт.

Яким образливим слово “лох” не було б – воно вже міцно укорінилось у наш з вами лексикон. Намагаючись дати йому визначення, чимало сторінок у тенетах довелося перегорнути, а ми так і не визначились, що ж воно значить остаточно. Сумуючи усі визначення, підсумовуємо самі, що це людина, яка внаслідок власної необачності (освіти, світосприйняття, виховання, мислення, переконання, віри, забобонів, вчинків) наносить перш за все собі, а згодом і оточуючим шкоду. Ця шкода, як правило, характеризується, елементарністю відведення – тобто для того щоб не встрявати у халепу (яка вже відбулася) не потрібно якихось спеціальних знань тощо. Відразу зроблю обмовку – так було до сьогодні. Було, і вже більше не є. Сьогодні мистецтво обдурювати людей перебуває на іншому, якісному рівні. Суспільство у якому ми живемо, стає обачнішим, люди більш недовірливими, а шахраї хитрішими й оригінальнішими.

Історія вчить: авантюристи, як правило, закінчують погано, оскільки в них відсутня одна вкрай необхідна риса вдачі — відчуття міри. Саме відсутність відчуття міри і приводило більшість великих та малих авантюристів до краху їхніх надій та планів. І це шанс для всіх тих, хто чекає не дочекається, коли закінчиться епоха великих та малих авантюристів. Є й ще один важливий історичний висновок. Для успіху прошарку авантюристів необхідний інший прошарок людей — людей, яких називають коротким, але звучним словом «лох».

Саме лох породжує успіх авантюриста, адже де немає їжі, там вимирають і лисиці, і вовки. Чим більше в нашій країні лохів, тим більше авантюристів вона може прогодувати. Лох — це поняття з великим об’ємом. Лохом може стати і людина з університетською освітою, і навіть — на жаль! — з докторським ступенем. Лох — це стан душі. Не лише обмежений або вельми однобічно розвинений інтелект, але й сильні емоції допомагають стати лохом. У певну слабку хвилину навіть академік і філософ може, як кажуть у народі, крупно «лажанутися». Часто лохи мучаться, поки, нарешті, не знайдуть того, хто проведе їх навколо пальця. Лох не слухає розумних порад, у цьому його біда. Він просто щасливий, коли його використовують усілякі авантюристи, влаштувавши індивідуальний або масовий «лохотрон». Тому чим менше лохів, тим важче втриматися на поверхні всіляким «романтикам з великої дороги».

Без лохів не влаштуєш зборищ і зборів, на яких всілякі маги, цілителі, благородні й безкорисливі політики та інші рятівники народу пускають у хід свій хист обводити навколо пальців простачків. Без лохів не збереш грошей на «пустий проект».

Без лохів для успіху на виборах потрібні не вдалі передвиборні технології, а реальні здібності та успіхи, потрібна солідна попередня робота і життя, яке можна поставити в приклад молоді та дітям. Завдання нації (і сайту lohotron.in.ua) — звести кількість лохів до мінімуму, і тоді наші авантюристи будуть винищені на корені, вони вимруть з голоду. Розумні закони та законослухняність у поєднанні з державним та демократичним суспільним контролем, соціальна стабільність (не плутати із застоєм!), висока освіченість і культура населення вибивають ѓрунт із-під ніг різного роду авантюристів.

Лохотрон  – це ціла фабрика, диво-завод ідей і можливостей, які у більшості своїй направлені на одне – позбавлення матеріального статку наших громадян, які задля міфічного диво-збагачення віддають набагато більше, ніж навіть могли б отримати.

На Lohotron.in.ua також розміщуються поради, роз’яснення про чинне у країні законодавство, про різні небезпечні та потенційно небезпечні життєві ситуації, поради як їх уникнути, так як собі допомогти потрапивши в одну з них. Убезпечити себе і оточуючих від омани, небезпеки й зрозуміти, що дармовий сир буває тільки у мишоловці – допоможе даний сайт.

Можливо, ви також бажаєте розповісти про випадок із свого, або знайомого життя – у такому випадку пишіть або у наш Twitter або facebook.

І пам’ятаєте – цей сайт створений, щоб допомогти людям.