Умови публікації та перепублікації матеріалів на сайті

Умови публікації та перепублікації матеріалів на сайті

“Лохотрон в Україні”

www.Lohotron.in.ua

На сайті Лохотрон в Україні (lohotron.in.ua) публікуються матеріали (тексти та фото), які створені авторами сайту, надійшли до нас електронною поштою, а також матеріали, що їх було запозичено нами з інших сайтів та друкованих видань.

Усі запозичені матеріали публікуються нами із зазначенням джерела.

Всі матеріали розміщуються лише з огляду на важливість для відвідувачів сайту. Розміщення безкоштовне.

Редакція Лохотрон в Україні (lohotron.in.ua) не завжди поділяє погляди авторів публікацій. Відповідальності за достовірність матеріалів проект не несе.

Усі матеріали оприлюднюються з метою обговорення. Для висловлення своїх думок Ви маєте змогу залишити коментар до статті (новини).

Редакція сайту не має на меті пропаганду будь-якої ворожнечі, тому просить своїх читачів саме в такому контексті і сприймати матеріали цього сайту.


УМОВИ ПЕРЕПУБЛІКАЦІЇ МАТЕРІАЛІВ

У випадку, якщо ви бажаєте розмістити наш матеріал на своєму інтернет-ресурсі (в тому числі – сайт, форум, блоґ, фотоколекція), просимо вас ставити активне гіперпосилання на Лохотрон в Україні (lohotron.in.ua). Це стосується інтернет-ресурсів, створених будь-якою мовою, в тому числі – англійською та китайською. Але якщо немає совісті, то колектив проекту Лохотрон в Україні не шукатиме совість запозичувачів публікацій у судах.

Друковані видання, які публікуватимуть наші матеріали, ми просимо зазначати, що їх взято з інтернет-сайту Лохотрон в Україні (www.lohotron.in.ua).

З належною повагою, редакція Lohotron.in.ua