Викрадали гроші з карток. СБУ викрила угруповування шахраїв

Співробітники Служби безпеки України у Мелітополі Запорізької області блокували діяльність організованого угруповування, учасники якої викрадали кошти з банківських рахунків українців та іноземців.

СБУ

Про це повідомляє прес-служба СБУ. Усі фото – прес-служба СБУ.

Слідство встановило, що злочинну схему організували троє жителів Мелітополя. У центрі міста вони обладнали підпільний колл-центр, де “працювало” (увага!) 54 оператора.

Вони, видаючи себе за працівників банків, дзвонили клієнтам фінустанов і шахрайським способом отримували від них інформацію про CVV-кодах, номерах і пін-коди платіжних карт.

Після отримання доступу до клієнтських рахунків зловмисники переводили кошти на підконтрольні їм банківські рахунки.

Для “роботи” з клієнтами банків з інших країн зловмисники використовували незаконну маршрутизацію міжнародного телефонного трафіку.

За оперативною інформацією, учасники угруповання викрадали щомісяця понад 3 млн грн.

гроші

Під час обшуку в приміщенні колл-центру правоохоронці вилучили 124 одиниці комп’ютерної техніки, 6 одиниць телекомунікаційного обладнання, майже 60 000 грн, мобільні телефони та чорнові записи, що підтверджують незаконну діяльність.

Вилучене обладнання передано для проведення відповідних експертиз.

В рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів, автоматизованих систем, комп’ютерних мереж або мереж електрозв’язку) і ч. 3 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу, вирішується питання про оголошення про підозру організаторам злочину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: