Нова шахрайська схема в мережі “OLX Support”

Запрацювала нова схема шахраїв, які намагаються викрасти особисті дані користувачів інтернету.

інтернетУ месенджер людині пишуть нібито від технічної підтримки популярного сервісу, наприклад OLX. Там просять встановити новий додаток, щоб “протестувати” його за грошову винагороду, повідомив користувач мережі Станіслав Кірєєв, якому написав шахрай.

Кірєєв попередив, що профіль із назвою “OLX Support” у Facebook – фейковий. Шахрай лише вибрав для свого профілю оманливе ім’я і поставив на його сторінку логотип компанії.

У Кірєєва попросили встановити додаток нібито від OLX для тестування “темної теми”, пообіцявши 500 грн. Користувачеві відправили посилання для встановлення програм, які є шкідливими.

Також попросили вказати свою модель телефону і номер банківської картки. Останнє – нібито для того, щоб відправити гроші.

“Якщо встановите надіслані додатки, вони відправлять своїм власникам всю корисну інфу, яку зможуть знайти у вашому в телефоні. Можуть ще й перехопити управління вашими есемесками, відправити запит до вашого банку, “переписати” на себе прив’язку номера телефону і вкрасти всі ваші гроші”, – попередив Кірєєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: