В Одесі квартирний шахрай вкрав у інвесторів будівництва 17 мільйонів гривень 

В Одесі заарештовано директора кооперативу житлового комплексу «Набережний квартал», підозрюваного у привласненні 17 млн ​​грн інвесторів будівництва в курортній зоні міста. 

«Керівник ЖК «Набережний квартал» у 2016-2017 роках збирав кошти з членів кооперативу на будівництво секції житлової висотки, – повідомили в прокуратурі Одеської області.

– При цьому зловмисник знав, що тоді діяла заборона на будівництво, а Державна архітектурно-будівельна інспекція України своїм рішенням анулювала дозвіл на виконання зазначених робіт по вулиці Жаботинського.

Зловживаючи довірою інвесторів, директор кооперативу зібрав на примарне будівництво ще майже 6 млн гривень, а також розтратив нібито на закупівлю матеріалів додатково 11 млн гривень з рахунків вкладників».

Як уточнили в прокуратурі, підозрюваному – одному з директорів «Набережного кварталу» – повідомлено про підозру і він поміщений в СІЗО. В якості альтернативи утримання під вартою визначено заставу в сумі понад 11 млн гривень, які поки не внесені.

У відомстві зазначили, що раніше був заарештований і зараз знаходиться під вартою інший директор кооперативу «Набережний квартал», а ще один з підозрюваних посадових осіб – в розшуку. Київський райсуд Одеси заарештував главу обслуговуючого кооперативу Олександра Савченко, підозрюваного в привласненні 42 млн грн інвесторів будівництва ЖК «Набережний квартал», в жовтні 2018 року. Судом йому визначено розмір застави в сумі 41,5 млн грн.

За даними слідства, чиновник тривалий час збирав через підлеглих кошти з членів кооперативу, знаючи, що діє заборона на будівництво.

Повідомлялося, що керівнику кооперативу вдалося переконати асоційованих членів в продовженні роботи кооперативу. Протягом декількох місяців 2016 року за його керівництвом менеджери уклали з інвесторами ще 92 договору про пайову участь.

За матеріалами «ФАКТИ» (Одеса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: