Дві сотні клубів азарту існують у Києві

Давно ми не торкались теми лотерей та азартних ігор в Україні, не один рік. Але ось – на території Києва діє майже 200 незаконних азартних клубів.

Про це свідчать дані інтерактивної карти на lotolegalise.com, інформує УНН.

Тільки в Святошинському районі столиці їх близько 20, в Голосіївському – майже 15, в центрі міста – близько 30 (весь перелік – частини 1, 2, 3).

На даний момент триває збір інформації про нелегальні точки по всій Україні.

Кожен бажаючий може повідомити їх координати на пошту:  info@lotolegalise.com.

Нелегали, відзначимо, прикриваються вивісками “національних лотерей”. Про їх існування знають як пересічні мешканці міста, так і держорган, що наглядає за правопорядком – Міністерство внутрішніх справ.

Так, радник міністра і член Колегії МВС Зорян Шкіряк упевнений, що псевдолотереї множаться в країні “завдяки” Мінфіну і законодавцям.

За його словами, фінвідомство роздало “лохотронам” ліцензії, а законодавці – просто опустили руки.

У свою чергу, нардепи ВР переводять стрілки назад і заявляють, що у всьому винні правоохоронці, які нібито “кришують” тіньовий ринок азарту і всі витікаючі грошові потоки.

 

Але на тлі негативних тенденцій, є і проблиски позитиву. Під тиском громадськості днями закрився азартний клуб в столиці. Він розміщувався в Солом’янському районі по вулиці Вадима Гетьмана, 2. Тепер на його місці – магазин одягу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: