Концерт Imagine Dragons в Києві: шахраї продали фейкові квитки тисячі фанатів

Концерт колективу відбувся 31 серпня на НСК “Олімпійський”.

У п’ятницю, 31 серпня, в Києві, на НСК “Олімпійський” відбувся перший концерт групи Imagine Dragons в Україні. Квитки на шоу надійшли в продаж ще 9 січня і викликали грандіозний ажіотаж: тоді в черзі на покупку перебувало понад 50 тисяч осіб, незважаючи на те, що ціну на квиток не можна було дізнатися до потрапляння на сторінку покупки.

Скористалися ажіотажем навколо концерту і шахраї: від їх рук постраждала, щонайменше, тисяча осіб, яким продали підроблені квитки. Деякі підробки продавалися через неіснуючий сайт e-ticket.in.ua.

Паралельно сайт широко рекламувався в Google і соціальних мережах, приводячи до шахраїв покупців. Судячи з даних whois, сайт був створений в січні цього року, зараз він вже в офлайні.

Разом з тим, це не єдиний канал продажу підроблених квитків. Постраждалі створили на Facebook групу, в якій ділилися своїми переживаннями.

Повідомляється, що деякі фейкові квитки були куплені через “Консьєрж Сервіс”, який продавав квитки через OLX і свою сторінку в Instagram. Організатори концерту попереджали, що квитки на концерт, куплені не у офіційних продавців, Concert.ua, Karabas.com, Parter.ua, Ticketsroom.ua та інших, можуть виявитися підробленими.

Підробки були куплені також “з рук”. Постраждалі відзначають, що купили таким чином квитки, оформлені на бланках офіційних продавців. Штрих-коди на таких квитках були скопійованими із справжніх.

“Тільки під час самого концерту в поліцію віддали заяви 80 осіб, я чула про загальну цифру в 1500 постраждалих. У черзі в кризовий центр стояло, на око, близько тисячі, але очевидно – не всі з цією ж проблемою”, – розповіла одна з постраждалих Галина Іщенко. Вона приїхала на концерт з Харкова, але послухати улюблену групу не змогла.

Люди, які постраждали від рук шахраїв, їхали на концерт з інших областей України і навіть з інших країн. На даний момент справу передано Кіберполіції.

“На даний момент в поліцію з цього приводу надійшло більше сотні заяв. Розпочато кримінальне провадження за ст. 190 КК України”, – повідомили в прес-службі відомства. Організатори концерту збираються судитися з шахраями.

“Гроші відшкодувати ми не можемо, бо не отримували їх від цих людей. Вони заплатили шахраям, від чого ми десятки разів застерігали. Обов’язково напишемо заяву в поліцію про репутаційні втрати. Наскільки ми знаємо, поліція об’єднає нашу заяву і постраждалих, і дасть хід цій справі”, – розповіли в прес-службі.

 

За матеріалами AIN, 5.ua та zn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: