У Києві шахраї знімають гроші з кредиток в громадському транспорті

У соціальних мережах кияни повідомляють про те, що часто помічають в громадському транспорті людей з терміналами, за допомогою яких вони знімають гроші з кредитних карт з функцією PayPass.

«Осторожно. Только что стояла в очереди возле ларька. Ленинградка. Покупал перед мной кофе. Стояла сзади. У него открыта сумка и торчит терминал с нее. Сказала: мужчина у вас открыта сумка. Сказал злобно: я знаю. Потом стал в сторонке, достал 2 большых телефона и начал проводить операции. Те кто имеет карты пайпас. Снимает деньги. Так как не требуется пинкод. В кармане у него в куртке магниты видела. Работает на остановке с наверное в транспорте. Тварь. Не смогла ближе зафоткать терминал руки трусились, что мне девочке разбираться с ним…» – написала Надія.

«Бо не дарма їх (картки ці) придумали і на наполегливо пропонують в кожному банку», – зазначила Олена.

Однак багато киян скептично ставляться до таких повідомлень, оскільки для того, щоб подібне злодійство спрацювало, кредитна карта повинна бути в гаманці тільки одна і термінал потрібно піднести мінімум на 10 сантиметрів, а подібне зробити дуже і дуже складно.

«Воно то так, але реальність така, що не можна пін-код поставити на суми, менше 100 грн на деяких картах. А на деяких 500 грн. У подружжя таким чином 800 грн пішло », – додав Дмитро.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: