Підзабуті “листи щастя” – тепер і в Мелітополі

Мелітопольці разом з однією з газет, у 20-х числах березня отримали «Листи щастя». У них городянам пропонується раптово розбагатіти.

Починається лист заманливо: «Увага! Якщо ви виявили цей конверт, негайно відкрийте і дізнайтеся, чи зможете ви виграти один з чотирьох призів!» Загальна сума 450 тисяч гривень, інформує ria-m.tv.

Призи привабливі: джип вартістю 335 тис.грн., відпочинок біля моря за 60 тис. грн., холодильник за 35 тис. грн., сучасний телевізор 20 тис. грн. Далі більше, мені невимовно пощастило, коли, видаливши захисне покриття в призовому поле, я виявила, що мій код виявився виграшним – я ось-ось стану власником дорогого джипа. Ще більше голова закрутилася від щастя, коли я виявила в додатковому полі, що можу, до того ж, стати ще й володарем додаткової винагороди в розмірі 7 тис. грн.

І все, що мені залишалося зробити – це «терміново!» (саме так було написано в листі) зателефонувати за безкоштовним телефоном і повідомити свій код.

І зовсім дрібним шрифтом, навіть для мене, далеко не пенсійного віку людини, йшов окремий текст. Прочитати його без лупи досить складно. А в ньому якраз йшлося про умови проведення маркетингової акції.

ТОВ «Поштовий клуб» «Центр» з метою просування по поштовим каталогам своїх товарів затіяло дану акцію, втягуючи в лохотрон тисячі пенсіонерів і тих, хто не може дозволити собі купити сьогодні навіть телевізор, не кажучи вже про джипи. Дана акція не є лотереєю, грою, конкурсом або публічною обіцянкою винагороди.

Учасники акції отримують від фірми поштою каталоги товарів і набори документів інформаційно-рекламного характеру. Далі, щоб виграти приз потрібно замовити хоч щось небудь з отриманого каталогу. Тобто ніхто автоматично не стає переможцем! Погодьтеся, істотна різниця.

У надії виграти жаданий приз, людина автоматично потрапляє на вудку і починає виписувати два-три недорогих товари з каталогів, що йому надсилає компанія. Організатори акції заробляють на простачках мільйони.

В цьому і є головна суть «Листів щастя».

Тому, щоб убезпечити себе і своїх близьких від марних трат, просто ігноруйте подібні листи. Пам’ятайте, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: