Перевага із допомогою Борна. Журналіст використав паспорт з фільму про спецагента

Американський журналіст зіткнувся в інтернеті з шахраєм, якому навіщось дуже знадобилася фотографія його паспорта. Репортер не розгубився і відправив шахраєві паспорт спецагента Джейсона Борна з однойменного кіно.

Шахрай жарт не оцінив і почав діставати журналіста ще більше.

Журналістові Джорджу Біллінсону із США прийшов на електронну пошту дивний лист, пише Mashable. Невідомий попросив репортера вислати йому копію паспорта (і на що тільки сподівався). У відповідь Джордж відправив паспорт спецагента Джейсона Борна, про що розповів у своєму твіттері.

“По електронній пошті шахрай попросив вислати скан паспорта, і я відправив йому це. Схоже він сильно засмучений”.

Шахрай на ім’я Річар Хуммель явно не оцінив жарту журналіста. І, схоже, взагалі не зрозумів, що йому прислали документ кіногероя. Особлива іронія в тому, що навіть у фільмі – Борн – це не справжнє прізвище героя.

Я НЕ ДУМАЮ, ЩО МАТИМУ З ВАМИ СПРАВУ, ТОМУ ЩО УСЕ НАПИСАНЕ ПРО ВАС НЕПРАВДА, ВИБАЧТЕ, ЩО Я НЕ ДОВІРЯЮ ВАМ В ЦЬОМУ БІЗНЕСІ.

Відслідковувачам журналіста жарт навпаки припав до душі. Вони стали присилати свої варіанти документів, які можна відправляти шахраям.

“Якщо це повториться, можеш відправити йому мій. Він щоправда справжній”.

“Я би просто прислав йому це. Але ваш вибір теж непоганий”.

“Я завжди відправляю нігерійцям це”.

Незабаром історія отримала раптове продовження. Шахрай з паспортом Борна вирішив все ж не псувати відношення з журналістом. Більше того, він вирішив, що вони можуть залишитись друзями.

“Відмінні новини. Бізнес закінчений, але наша дружба з ним буде вічною”!

Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: