В Україну прийшла нова смертельна гра на зміну “Синьому киту”

Правила гри “Червона сова” дуже нагадує “Синього кита”.

У столичних школярів з’явилася нова небезпечна гра – “Красная сова”, яка створена за аналогією з нещасно знаним “Синім китом”. Але умови нової “розваги” дещо відрізняються: діти не повинні спати по кілька днів і при цьому виконати завдання куратора, інформує УНІАН.

Поліція вже порушила кримінальну справу за одним із фактів втягнення київських школярок в гру.

Історія 14-річної Лери, яка зникла 30 листопада, отримала несподіване продовження. Вона виявилася учасником гри “Червона сова”. Лера вийшла з будинку на вул. Світлицького на Виноградарі і пішла нібито на заняття з англійської мови, але додому не повернулася. Пізніше дівчинку знайшли знайомі в Умані. Вони запевняють, що вона була у відлюдному стані, з порізами на руках, повністю розібраним на деталі телефоном та інструкцією в кишені для подальших дій. Вона не розуміла, чому її шукають. І нібито у неї була установка, що вона поїхала до бабусі, хоча та живе в 50 км від Умані.

У той же час, знайомі дівчатка розповіли: поліція підозрює, що причиною всьому стала гра “Червона сова”. У самій поліції, отримавши запит журналістів, відповіли, що поки не можуть коментувати справу.

Так, правила гри “Червона сова” дуже нагадують “Синього кита”. Куратори також через соцмережі дають завдання, правда, ще змушують дітей не спати ночами заради загадкового призу. На YouTube буквально на цьому тижні з’явилося відразу кілька роликів, присвячених “Червоній сові”. Але наскільки поширена ця гра зараз у Києві, в поліції відповісти не змогли.

Як з’ясували журналісти, в офіційно забороненій в Україні соцмережі ВКонтакте існує сім груп, їх періодично блокують, але вони з’являються знову. Щоб потрапити в групу, потрібно дати заявку. Але, як показав експеримент, приймають у групу дітей.

Адвокат Іван Ліберман розповів, що до нього зверталися батьки учасників гри “Червона сова”: “Вони бояться, що діти можуть піти на те, щоб убити когось або загинути самі. Їх насамперед насторожило відчужена поведінка дітей, а також пристрасть до нічних пильнувань біля комп’ютера. Я всім порадив звертатися до управління по боротьбі з кіберзлочинністю”.

По темі:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: