Історія про те, як йога перетворилась на порно

Як фітнес-тренер заснував секту та виправдовував проституцію в ім’я спасіння.

В Росії 7 років існувала секта, яка змушувала дівчат до проституції та абортів.

Ідеологія секти замішана на ведичній культурі, індуїзмі, езотериці, безладних сексуальних контактах і повному підпорядкуванні засновнику секти.

Близько 7 років тому в Росії з’явилась секта Каула-Дхарма, за вченням якої, просвітлення можна досягти тільки через секс. Чим частіше ним займатися, тим краще. А вищою формою сексу є його публічність. В секті заохочують оргії, зйомки в порно та проституцію.

Як фітнес-тренер заснував секту та виправдовував проституцію в ім’я спасіння. Ідеологія секти замішана на ведичній культурі, індуїзмі, езотериці, безладних сексуальних контактах і повному підпорядкуванні засновнику секти.

Близько 7 років тому в Росії з’явилась секта Каула-Дхарма, за вченням якої, просвітлення можна досягти тільки через секс. Чим частіше ним займатися, тим краще. А вищою формою сексу є його публічність. В секті заохочують оргії, зйомки в порно та проституцію.

Секта повноцінно працювала на просторах СНД цілих 7 років. Говорити про неї стали лише тоді, коли лідера звинуватили у викраденні маленького хлопчика – сина одної із його наложниць.

Хлопчика майже рік вважали мертвим, аж поки історія секти не набула розголосу.

Як людина стала богом

Лідер секти Сергій Кірієнко, “святий найвищий йог та бог”, під час свого земного життя нічим не відрізнявся від інших росіян. Він захоплювався йогою, почав вивчати буддизм, езотерику і ведичну культуру.

У рідному місті він не міг похвалитися великими досягненнями в житті. Часто міняв роботу і не міг знайти застосування своєму таланту. Тому вирішив поїхати у Москву.

У столиці почав працювати тренером у фітнес-клубі. Викладав йогу з тантричним ухилом. Така специфіка занять виявилась дуже популярною серед жінок. Їх з часом ставало все більше.

Коли клієнток стало багато, чоловік переніс заняття до себе додому. Так не потрібно було ділитись прибутком з фітнес-клубом і на закритій території ніщо не заважало чоловіку перетворювати дівчат на наложниць.

Коли йому і цього стало мало – Сергій Кірієнко заснував спільноту Каула-Дхарма (“Шлях сім’ї”) та назвав себе брахманом, месією та Великим вчителем тантри. Взяв дуже поважне ім’я – Мітрадевананда Парамахамса, скорочено Мітрадев. Українською це можна перекласти як “Святий найвищий йог, Ясновельможний Бог, що знаходиться в постійному блаженстві”.

Серед своїх послідовниць він проповідує так звану вселенську любов з головною умовою – беззастережне підпорядкування гуру.

Каула-Дхарма – це спекуляція на ведичних традиціях у поєднанні з тантрою. Хоча з цими вченнями секта не має нічого спільного, лише ними прикривається.

 

Усіх жінок у Дхармі називали дружинами брахмана та ті мали не лише йому догоджати в ліжку, але і забезпечувати. Голова секти майстерно обробляв молодих дівчат. Усі вони відмовлялись від сімей, дітей та присвячували своє життя Брахману.

За деякими даними, кожна дівчина мала приносити Кірієнку мінімум 12 тисяч євро в місяць. У свій найкращий час секта налічувала кілька сотень дівчат.

Моногамія – це гріх

Кірієнко змушував своїх “дружин” займатись проституцією, вони знімались у порно та еротичних фотосесіях. Усе це робилось заради “просвітлення”.

Для того, аби усі дівчата були “працездатними”, гуру багато працював над їх зовнішнім виглядом. Він оплачував пластичних хірургів, косметологів та заняття у спортзалі. Також з ними працювали стилісти та візажисти.

Це дозволяло продавати учасниць секти багатим клієнтам. До того ж, квітучий вигляд дівчат на відео заохочував інших вступати до Дхарми.

Учасники секти досить активно працювали із інтернетом. Окрім самого Кірієнка, який свій блог в YouTube заснував ще до секти, у кожної дівчини була своя сторінка на сайтах секс-послуг з фото та прайсами.

Часто дівчата заводили свої YouTube-канали та акаунти в Instagram. Виставляли непристойні фото та таким чином заманювали нових клієнтів. Загалом уся діяльність Дхарми відбувалась в мережі. На початках усіх клієнтів своїм дівчатам гуру шукав теж на спеціалізованих сайтах.

За тегами #каула та #жёнымитрадэвананды можна знайти безліч непристойних фото. Ймовірно, саме так дівчата Дхарма продають себе в Інтернеті.

Дівчата у секті часто ділились своїм життям у відеоблогах. Гуру говорив про діяльність секти, її цінності та засади. Показували лише позитивне – відпочинок, розваги та те, як Брахман старається вгодити своїм жінкам.

Сам Кірієнко часто поширював фото в оточенні дівчат в байсенах, саунах. Вони зазвичай були напівголі, часто взагалі без одягу.

Згодом Кірієнко винайняв розкішний маєток під Москвою, де поселив лише найкращих своїх дружин. Кілька років трьохповерховий котедж на 700 кв. метрів був своєрідною штаб-квартирою секти. І, як виявилось згодом – борделем в законі.

В той час засновник змінив своє ім’я в паспорті на Мітрадевананда Парамахамса та одружився на одній дівчині із секти. Вона була його напарницею та допомагала вербувати нових дівчат для “спільного просвітлення”.

Кілька дівчат Кірієнка з’являлись у європейському порно або брали участь в кастингах до зйомок. Часто це були зйомки жорсткого сексу, а частина дівчат фігурували на сайтах БДСМ.

Про свою незаконну діяльність Кірієнко говорив відкрито. Те, що вони спокійно існують, він пояснював тим, що у них зв’язки з вищими керівництвом російської держави.

“Бог” Каули в одному в соцмережах пояснював, що влада поблажливо до них ставиться через послуги, які вони надають.

“У владних структурах дуже багато БДСМ-ників. Це ключ до багатьох дверей. Можливість познущатись над вагітною красунею вони цінують дуже високо”, – розповів гуру секти.

Діти – брудне м’ясо

До вагітності та дітонародження у секті було своєрідне ставлення. Кожна дівчина, яка вагітніла, мала перевірити свою дитину “на привида”. Ці процедури в більшості випадків провокують викидень. За версією гуру, це означало, що дитина була із відхиленнями і не витримала перевірок.

На YouTube є багато роликів, де вагітні дівчата із секти діляться порадами. Зокрема, вони розповідають, як перевірити свою дитину та “уникнути втілення нежиттєздатних організмів”.

До перевірок плоду входила спеціальна гімнатистика живота. За даними колишніх членів секти, таку гімнастику заборонено виконувати вагітним жінкам, особливо на пізніх термінах. Вагітні дівчата також займались сексом інтенсивніше, ніж інші жінки у секті.

Відео з інструкціями усіх “процедур” для вагітних жінок дівчата Каула вільно публікують в мережі. Дружини брахмана переконують, що це обов’язкова практика під час виношування дитини. І відео переглядають багато звичайних жінок, які нічого не знають про особливості цієї “йоги”.

Також дівчата знищують “стереотипи” про те, що вагітність – це слабка пора. Жінки Дхарма поширюють ролики, де присідають з гантелями та роблять важкі фізичні вправи на пізніх термінах вагітності.

Їх відео набирають десятки тисяч переглядів. У коментарях люди часто запитують, чи після таких вправ з дитиною все буде гаразд. Люди Дхарми ж відповідають, що навпаки – це найкраще, що ви можете зробити для себе.

 

Дітей із будь-якими відхиленнями у секті називають “м’ясом” та “раковою пухлиною планети”. Щоб такого не сталось,там придумали спосіб профілактики від “дикого м’яса” – імперсональне зачаття.

Дитина зачинається під час оргії, коли неможливо визначити, хто саме став біологічним татом немовляти.

Про контрацепцію у секті говорять мало. Інформації про те, наскільки часто вагітніють дівчата в Дхарма також немає. Однак на відео дівчат із Дхарми часто можна помітити вагітних.

Ймовірно, більшість немовлят не витримують “перевірок”. А якщо діти таким народжуються, жінки відмовляються одразу після пологів.

Вагітність у Дхарма вважається різновидом фістингу. Адепти секти пишуть, що отримати благословення можна лише через лоно, яке народжувало. Тобто, чим більше у жінки розтягнуті внутрішні органи, тим вона ближче до святості.

Як писала одна ізпровідних сектанток Серена Акулова, “пологи потрібні для здоров’я і розвитку. Решту придумали вороги дхарми”. Про долю дітей у Дхарма мало хто переживав.

Діяльність секти продовжувалась близько 7 років. За ці роки Каула-Дхарма перетворилась на модельну агенцію для моделей 18+. У відео, яке було опубліковане 17 березня 2017 року одна із дівчат розповідає правила приєднання до їх сім’ї. Серед вимог там модельна зовнішність, відсутність венеричних хвороб та три опубліковані фотосесії 18+ за останні півроку.

 

ЗМІ не дуже охоче розповідали про діяльність секти. Розголосу Каула-Дхарма набула, коли Кірієнка звинуватили у викраденні дитини.

Анастасія Зіборова, більш відома під псевдонімом Masha More – зірка порнофільмів. Вона теж стала наложницею гуру.

До секти дівчина потрапила разом зі своїм 5-річним сином Яковом. А в березні минулого року Анастасія разом з хлопчиком взагалі зникли. Бабуся та дідусь одразу написали заяву про зникнення онука, звинувачуючи у цьому бога секти.

Певний час хлопчика вважали мертвим, а головним підозрюваним був саме Кірієнко.

Сам гуру до такого розвитку подій був готовий, тож швидко виїхав закордон. Він закрив бордель під Москвою, частина наложниць також виїхали до інших країн.

Пізніше членів секти знайшли у Мексиці, Бельгії та Болгарії, де дівчата далі займались проституцією.

Сергія Кірієнка та його законну дружину знайшли в Болгарії влітку 2017. Там їх взяли під варту. Вони повідомили, що хлопчик живий. Дитину знайшли в селі недалеко від Москви. Пізніше з Болгарії екстрадували і матір хлопчика. Він зараз перебуває у бабусі та дідуся, а на його маму завели справу.

У місті Бургас, де ув’язнили Кірієнка, досі тривають протести. Адепти Каули-Дхарма влаштовують тривалі голодування по 30-40 днів, збирають підписи на захист “великого йога” та звинувачують Росію та Інтерпол у жорстоких репресіях.

За матеріалами espreso.tv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: