У Запорізькій області викрили “лікарів”-шахраїв, які отримали мільйонні суми за продаж “унікальної системи схуднення”

Загальна сума отриманих коштів від ошуканих клієнтів склала близько 5 млн.грн.

У Запорізькій області правоохоронці припинили діяльність угруповання, учасники якої продавали пристрої для схуднення, що не відповідають технічним вимогам.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України. У відомстві зазначили, що в складі групи шахраїв були чотири людини – всі жителі Запоріжжя у віці 29-30 років.

“Для розміщення оголошень шахраї використовували створений за їх замовленням сайт. Міжнародні центри інноваційних технологій нібито розміщувалися в Києві та Одесі, і там надавалися послуги з корекції фігури. У той же час їх” офіс “знаходився в орендованому підвальному приміщенні”, – йдеться в повідомленні .

Так, шахраї представлялися лікарями з великим досвідом роботи. Вони нав’язували клієнтам думку про нагальну необхідність придбати персональний пристрій для ефективного схуднення, при цьому його вартість була завищена в декілька десятків разів.

“На “унікальній” моделі схуднення зловмисники встигли заробити значні суми грошей. Так, в одному з випадків потерпілий перевів на рахунок зловмисників понад 600 тис. грн.  В цілому сума доходів злочинної групи становить близько 5 млн. грн., а жертвами від їх дій стали близько 250 громадян”, – йдеться в повідомленні поліції.

Правоохоронці зазначили, що членам групи повідомили про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Суд вирішує питання обрання підозрюваним запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: