Поліція знайшла шахраїв, які розсилали смс від імені Ощадбанку і Приватбанку

Національна поліція встановила, що Полтавський СІЗО був джерелом шахрайських смс від імені Ощадбанку і Приватбанку.

Також тут займалися вимаганням грошей за схемою «ваш родич в поліції».

27 липня у в’язнів і в кабінетах співробітників СІЗО проведено санкціоновану розвідку. Було вилучено понад 20 мобільних телефонів, сім-карти різних мобільних операторів, Wi-Fi-роутер, флеш-карти. Також на території режимного об’єкта виявлені наркотичні речовини, алкоголь, заточки, ножі.

У одного з керівників установи знайшли записники з чорновими записами, що вказують на протиправну діяльність співучасників злочинного угруповання. Крім того, серед його речей виявлено аркуші паперу з написами номерів телефонів, з яких постійно здійснювався контакт з організатором злочинної групи, прізвищами ув’язнених і близько десяти сім-карт.

Вирішується питання про оголошення йому підозри по ст. 364 Кримінального кодексу України – зловживання службових становищем.

Крім того, додатково, вирішується питання відкриття кримінального провадження за ст. 309 КК України – незаконне зберігання наркотиків. Слідство у справі продовжується.

Основна справа розслідується по ст. 190 КК України – фальсифікація.

27 липня працівники Слобожанського управління Департаменту кіберполіції Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Полтавській області, спільно з прокуратурою Полтавської області, працівниками Сектору внутрішнього контролю органів і установ системи юстиції та працівниками Північно-Східного міжрегіонального управлінням з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, провели санкціоновані обшуки в камерах ув’язнених на території Полтавського слідчого ізолятора. Слідчі дії також проводилися у службових кабінетах адміністрації СІЗО.

Раніше, в березні кіберполіція знешкодила організовану групу «автошахраїв», які розсилали потерпілим смс з інформацією про нібито «виграші» авто і отримували кошти під виглядом сплати певного відсотка податку від вартості автомобіля або будь-якого іншого обов’язкового платежу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: