“Ветерани” та “ПОБЕДОБЕСИЕ”

9 травня на вулиці виходить величезна кількість псевдо-ветеранів Другої Світової Війни…

В Україні, слава здоровому глузду, святкового “мракобєсія” як у нашого північного сусіда, не спостерігається, але все ж варто знати, що своїм очам не завжди потрібно довіряти. Інформаційно підкованим бути необхідно.

День Перемоги і культ Георгіївської стрічки сьогодні набули в Російській Федерації настільки потворних форм на всіх рівнях, що це вже є відвертим знущанням над пам’яттю мільйонів полеглих а так же плювком в душу тих небагатьох ветеранів, які дожили до наших днів. Більше 70 років триває ця жахлива і цинічна брехня про найбільшу трагедію 20-го століття, з якої в Росії зробили парадну картинку і затикають нею всілякі діри власної неспроможності.

20 років після 1945-го року День Перемоги взагалі не святкувався і був звичайним буденним днем. Та й що було святкувати? Всі пам’ятали ціну цієї перемоги і ненавиділи бездарне радянське командування, зварені у казані десятки дивізій.

Потворна ідеологія “Великої” Перемоги засмітили мозок всього дорослого населення цілої країни – Росії. Підмінені поняття, втрачено крихке почуття міри і такту. Знецінену пам’ять про дідів тепер сунуть в усі дірки міщанської життя. Ці потворні картинки викликають огиду у нормальних здорових людей, але тільки не у росіян. На жаль, замість Дня Пам’яті, “День Перемоги” став в Росії брендом масової культури, опущеним до рівня банальної бляді. І тепер, ім’ям культу Георгіївської стрічки топлять в крові Український Донбас…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: