Афера по SMS: У Києві шахраї роздають “безкоштовні” квартири

“Наша пісня гарна-нова”: аферисти намагаються отримати персональні дані і виманити гроші.

У Києві шахраї розсилають SMS про виграш квартири в столиці. Для отримання призу вони просять надати особисті дані і сплатити невеликий податок.

Про це розповіла киянка Наталія Ломака, яка отримала таке повідомлення.

“Подробиці пропонували дізнатися за телефонами та на сайті. Там дійсно все дуже красиво і розумно написано про будівництво нового житлового комплексу на вул. Богданівської, 17-а у Солом’янському районі. Також розповідається про акції з розіграшем безкоштовних квартир. Участь у ній нібито приймають усі абоненти, які користувалися послугами цілого ряду платіжних терміналів. Я зателефонувала за вказаним в смс телефону і там мені повідомили, що для отримання квартири мені потрібно зареєструватися та вислати всі свої паспортні дані й ідентифікаційний код, а потім заплатити податок з подарунка. А вже потім я отримаю житло. Але мене насторожило багато.

Через пошуковик ніякої додаткової інформації про житловий знайти не вдалося. Також здивувало, що переможцям радили реєструватися негайно, інакше квартира дістанеться комусь іншому. До того ж, я згадала, що моя знайома колись попалася на вудку шахраїв, які таким чином нібито розігрували машини і тільки виманили у неї гроші”, – поділилася киянка.

В компанії New City Developers, яка нібито відповідає за продажі квартир, повідомили, що нічого не знають про такi квартири.

“Тільки за один день до нас звернулося 4 особи. Причому один з них вже готовий був відсилати гроші. І це тільки ті люди, які не полінувалися перевірити інформацію і звернулися до нас за роз’ясненнями. Можна тільки уявити, скільки людей повірили аферистам. Незважаючи на те, що наша компанія вказана на сайті шахраїв як “центр продажів”, ми не маємо жодного стосунку до цієї авантюри. Ми вже звернулися з цього приводу в поліцію”, – заявив гендиректор компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: