Лохотрон з доставкою “на дом” у Маріуполі

Мелітопольських пенсіонерів ось уже третій тиждень активно «обробляють» сумнівні люди, що представляються працівниками інформаційного відділу.

Вони ходять по квартирах інвалідів війни та учасників бойових дій, дітей війни та пенсіонерів і під виглядом спеціальної програми «впарюють» їм диво-апарат, який нібито лікує від усіх хвороб.

Оголошення про проведення таких зборів для мелітопольців висять на під’їздах в районі вул. Героїв України (колишня Кірова), вул. Івана Алексєєва ( колишня вул. Крупської).

Збори проводяться у денний час, тоді, коли можна застати вдома, як правило, людей похилого віку.

мариуполь маріуполь лохотрон

– Молоді люди в костюмах з важливим видом спочатку збирають мешканців багатоповерхівок на збори у дворі. А потім переписують списки ветеранів, в тому числі й ветеранів праці та починають здійснювати поквартирний обхід, – повідомила нам, зателефонувавши в редакцію, пенсіонерка Людмила Леонідівна.

– Ці хлопці розповідають, що з 2005 року медики нас не правильно лікують, в аптеках замість ліків нам продають «пустишки». У місті закрили усі кабінети ЛФК, які так активно використовувалися в радянський час. З 20 кабінетів, які влада обіцяла відкрити, працює тільки 2. А вони пропонують нам прийняти участь у спеціальній програмі. Після вступної промови, починається складання списку пільговиків – ветеранів, інвалідів, які потребують допомоги і вже потім візитери йдуть по квартирах, – каже наша співрозмовниця. – Вже в квартирі молодий чоловік почав розповідати мені про цілющий апарат, зауважте, не аплікатори, а апарат Кузнєцова. Нібито на наш будинок за програмою виділено 5 таких апаратів і вони повинні визначити, кому його продати за пільговою ціною. Сам апарат мені не показали. Таким я не цікавлюся. Але сказали, що ціна його різна – буває 9 тис. грн. Навіть і 15 тис. грн. Такий дорогий апарат, за словами мого співрозмовника, вони продали нібито начальнику нашої податкової інспекції, – каже Людмила Леонідівна. Цікаво, чи знає наш начальник податкової інспекції Валерій Літинський про те, що його ім’я “лікарі” використовують в якості реклами для свого диво-агрегату і чи платять вони податки від продажу?

Наша співрозмовниця намагалася уточнити чи є у «співробітника інформаційного відділу», яким він себе представив, медична освіта, та де він працює. Молодий чоловік сказав, що за освітою він лікар, але жодних документів на підтвердження, ясна річ, не надав. А от адресу своєї фірми назвав іногородню: м. Запоріжжя, вул. Північне шосе, 3, – каже пенсіонерка.

До речі, ми перевірили по карті – за вказаною адресою знаходиться «Палац спорту». Мелітопольці найбільше стурбовані тим, що молоді люди, видаючи себе за лікарів і представників держави, втираються в довіру до літніх і соціально незахищених людей, роблять поквартирний обхід, а от правоохоронні органи не ведуть ніякої роз’яснювальної роботи серед населення.

Компетентно

У відділі захисту прав споживачів не радять мелітопольцям купувати медобладнання з рук. Якщо покупка вже зроблена, а фірма відмовляється повертати гроші, в суд, звичайно ж, можна буде подати. Зазвичай у таких випадках рішення приймається на користь покупця. Але, навіть маючи на руках рішення суду, повернути собі гроші буде непросто, так як подібні «лавочки» часто не мають офіційного майна та розрахункового рахунку. Стягнути кошти в таких випадках просто неможливо.

ПОГЛЯД З 6-го ПОВЕРХУ

Афера з масажерами стара, як світ. Про неї ми не раз писали, пенсіонерів попереджали, але щоразу знаходяться, люди, які ведуться на вудку аферистів. Що важливо: продавці диво-апаратів презентують себе представниками держави або НДІ – структур серйозних, прикриваються «урядовими програмами». І все тому, що люди, виховані в дусі радянських часів, хоч і ображені на державу, але продовжують їй вірити. Аферистам залишається лише підіграти, підкинувши в свій асортимент парочку нових диво-агрегатів.

лабораторія

За матеріалами ria-m.tv

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: