Telegram-бот для пошуку даних про інтернет-шахраїв

Українські розробники запустили Telegram-бот “Жеглов”, який допоможе користувачам і органів Міністерства внутрішніх справ боротися з шахрайством в інтернеті. 

Про це повідомив CEO профільного онлайн-журналу “Ботобизнес” Дмитро Аркас.

Серед джерел, з якими працює бот – відкриті бази даних МВС людей, помічених у корупції, а також бази даних судових рішень і списки люстрації. Бот також сканує по профілях у соцмережах.

Жеглов бот
Творцями “Жеглова” є Володимир Краковецький (CEO і Co-founder компанії ABCname) і спеціаліст Machine Learning Костянтин Лапчевський.

Принцип роботи бота простий – перед купівлею товарів в інтернеті користувач вводить відому йому інформацію про людину: ПІБ, email або номер телефону. Після відправлення запиту бот здійснює пошук по всім відомим йому джерелам. У разі, якщо бот знаходить якусь інформацію про людину, він показує її користувачеві.

Примітною особливістю бота є те, що у своїх відповідях він користується крилатими фразами героїв фільму “Місце зустрічі змінити не можна”. У перспективі бот буде також давати оцінку надійності майбутніх угод.

На даний момент функціонал “Жеглова” доступний в бета-версії, тільки в Telegram і тільки в Україні. У подальших планах розробників – запуск подібних рішень в інших месенджерах і за кордоном.

Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: