Чому правоохоронці не займаються автошахраями з “Ваш Авто”, “ВАШ КОМФОРТНИЙ ВИБІР” та іншими?

Лізинг для покупки автомобіля – модна зараз в Україні тема. І – шахрайська схема.

В результаті привабливих пропозицій люди або не отримують автомобіль і втрачають гроші або платять за нього значно більше, ніж він коштує в автосалоні.

авто

Шахраї абсолютно не ховаються, їх офіси і реклама – по всіх усюдах. Чому ж правоохоронці впритул не помічають шахраїв? Звичайна відповідь – дурнів треба вчити, ніхто їх не примушував віддавати гроші шахраями і так далі. Хоча, відповідь насправді простіша. Шахраї, як завжди платять “даху” в правоохоронних органах. Але нині це небезпечно. Так як хтось із колег або суміжників цілком може захотіти поліпшити свої показники гучною справою про шахраїв. А “дах в погонах” в такій справі буде вишенькою на торті.

Ось що пишуть наші читачі з приводу автошахраїв.

“ВАШ АВТО” КИДАЛЫ и МОШЕННИКИ. Не смотря ни на что я верю, что высшая справедливость существует!!! Такое прокидывание людей, которые годами копили деньги и распрощались с ними в один момент, не может остаться безнаказанным. Этих менеджеров-врунов, организаторов схемы БОГ точно покарает. Проклятия потерпевших в их адрес не могут пройти бесследно!!!

А теперь коротко расскажу свою историю: связался с этими кидалами в июне 2015 года. Стандартная история, повелся на низкую цену, сказки менеджерих, которые поили кофем, виляли жопами и убедили, что я счастливчик который по сверхвыгодным условиям получает в свое распоряжение автомобиль ЗАЗ за 99тыс.грн.!!!! По словам менеджерих схема следующая-заключаем договор – проплачиваю 25тис.грн. – в течении 5 дней пригоняют мне машину под подъезд – на месте оплачиваю остаток от стоимости авто и я счасливый обладатель нового автомобиля.

Выписали на месте какую-то платежку (договор не дали прочитать – обед в банке и т.д.) и я счастливый покупатель полетел оплачивать свою ласточку на которую копил не один год. Заплатил 25тыс.грн. (оказалось административный платеж), сразу же отдал платежку в офис и начал ждать 5 дней. 6 дней. 7дней. 8 дней. 10дней. 20дней. 30 дней.

Почитав дома договор (на след.день после подписания) обнаружил, что там проставлена цена 250тыс.грн.!!!!! В шоке лечу в “ВАШ АВТО” где меня успокаивают и говорят, что это техническая ошибка и по пункту такому, подпункту сякому, абзацу третьему и параграфу восьмому это все поправится и будет сделан переращет.

На 30 день позвонили и сказали, что там у них чего то поменялось и мне нужно сделать проплату 65тыс.грн., на 35 день еще окончательную проплату в 15 тис.грн. (авансовые платежи).
После оплаты всех этих платежей на 45 день звонят и говорят, что я могу забрать авто, только за ним я должен поехать в другую область (за 400км.). Делать нечего – с другом, на его машине, на моем бензине, лечу за тридевять земель за своей ласточкой. Машину мне реально отдают, только предварительно я должен оплатить полное КАСКО (13тыс.грн.) и сбор за выдачу мне моего автомобиля салоном (5тыс.грн.). Деваться некуда – плачу. В салоне подписываю еще какие-то бумажки и еду домой.

ИТОГО НА МОМЕНТ ПОЛУЧЕНИЯ АВТО УЖЕ ПРОПЛАЧЕНО: 25тыс. (админ.платеж за распечатку 13 страниц договора) +80тыс (авансовый платеж)+13тыс.(КАСКО)+5(салону за выдачу авто)= 123тыс.грн.
Приезжаю домой (на авто, которое оформлено на “ВАШ АВТО”) и мне через 2 дня приходит письмо-счастья с графиком погашения долга за авто расчитаным на 5 лет!!! Оказывается я должен за машину платить еще 5 лет и общая сума которая подлежит еще уплате – 180тыс.грн!!!!! И того окончательная стоимость авто мне обойдется 303тыс.грн. (в любом салоне такое стоит 135тыс.грн.).

За этот период я поседел, машину эту я ненавижу, ласточкой не поворачивается язык ее назвать, а еще больше я не навижу менеджеров “ВАШ АВТО” и организаторов этой схемы.

PS: держи фашист гранату – и от меня Вам всем проклен!!!”

“Я теж потрапила в подібну ситуацію. Як згадаю всі свої недоспані ночі, сльози… Я (дурна і стара) звернулися до ТОВ “Євролізинг”, де зі своєю “абсолютною наївністю” підписавши документи, повірила, що начебто через 7-10 робочих днів прибуде авто і заплатитла 10% від загальної суми. Вдома я спокійно чекала собі, коли прибуде моє омріяне авто. Коли даний срок проминув, я вирішила подзвонити до тої “брехливої і лохтронської” контори, де мене черговий раз заспокоювали, що авто вже ось-ось буде. Наступні мої дзвінки вони почали ігнорувати, і я не витерпівши подзвонила до Харкова(там їхня головна контора). Там мене ще більше “заспокоїли”, сказавши що 10% це насправді оплата за укладання договору і що слід сплатити 50% ще і підписати додатки до договору. Я зрозуміла остаточно куди я вляпалася і сказала їм “фіг вам, а не 50%” і вирішила звернутися до юриста. Юриста я знайшла хорошого і він вивчивши договір запитав найголовніше: “Чи підписувала я додатки”! Я запевнила, що ні! Тому ми тут же не гаючи часу, подали заяву до суду, так як БЕЗ ПІДПИСАНИХ ДОДАТКІВ ДОГОВІР НЕ Є ДІЙСНИМ! Також в заяві ми зазначили, щоб наклали арешт на їхнє майно під-час розслідування даної справи. Хочте вірте, хочте ні, але коли назначили день слухання,вони тут же добровільно вернули мені 10%. Я до сих пір згадую про це з жахом і співчуваю тим людям, які потрапили в таку ж подібну ситуацію. Пам’ятайте, якщо додатки не підписані ще у вас, є шанси виграти справу.”

Байка о том, как я получал машину в АвтоФінансе.

1-го квітня 2013 р. (можливо невипадково встряг в халепу з Автофінансом саме на день сміху) прийшов до офісу автолізингу в м. Суми. Дівчата розповіли все гарно та чудово, не забуваючи при цьому крутити цицьками та сідницями. Пообіцяли, при сплати 50 % вартості, видати авто за 14 днів максимум. Я зрадів. Побіг до банку, сплатив кошти і почав чекати. За декілька днів телефонують мені ті милі “істоти” і говорять — треба ще 10%. Гаразд, ось вам ще. Як з’ясувалось потім — за підписання договору компанія бере 10 % від вартості. Сплатив.Чекаю.Глухо!!! Пішов лаятись. Дали телефон юриста в центральному офісі. Телефоную — чекайте, авто буде. І так тягнулось 3 місяці. Я вже кипів. Показав договір адвокату — дуже лаявся, що я підписав таку х……ю (так і сказав). Почав дзвонити в Київ і погрожувати прокуратурою та судом. Почали заспокоювати і обіцяти владнати проблему найближчим часом. Так тягнулось ще місяць. Запропонував їм свій варіант — давайте,кажу, виплачую решту суми і віддайте нарешті авто. Спрацювало!!! Але і тут накрили. Договір підписувався на 5 років, так вони мені порахували відсотки на всі роки наперед. Ітоги подвєдьом. Процедура від підписання договору до отримання авто зайняла рівно 5 місяців (день в день). На 111 000 грн вартості авто переплатив ще близько 25 000 грн . мій телефон 099-763-88-48 кому треба дзвоніть, можливо щось підкажу братам і сестрам по нещастю”

Ваша компания Автофинанс к лизингу имеет такое отношение, как я к планете Марс. Если Вы такие честные, почему сотни решений суда по всей Украине в пользу потерпевших? Ваша компания Автофинанс да и ввесь Атоллхолдинг к которому вы относитесь не на нарах по одной причине – корупция и безнаказанность в Украине. ГРАЖДАНЕ,ЗЕМЛЯКИ! Не связывайтесь с лизинговой компанией Автофинанс. Она занимается мошенничеством. Вам весь договор на руки не выдадут прочитать, конечную сумму вы узнаете когда проплатите 50% взносов, а там полный п…ц. Что бы получить автомобиль вы проплатите 70-90% от стоимости, а потом еще 180-300% при условии, что аферисты не закроют свою контору до получения вами товара. ЕСЛИ АВТОФИНАНС СЧИТАЕТ МЕНЯ ЛГУНОМ, ПУСТЬ ПОДАСТ НА МЕНЯ В СУД ЗА КЛЕВЕТУ. Но вы не подадите потому,что все что написано – ПРАВДА. А еще правда в том, что вы купили милицию, прокуратуру, исполнителную службу и суд Печерского района.”

“Связалась на свою голову с этой компанией Автофинанс в Одессе. Взяли 10% от стоимости машины. Заплатила 21900грн. Ни машины, ни денег. Сказали пишите заявление о расторжении договора и мы МОЖЕТ БЫТЬ вернем деньги. Написала заявление в милицию. Чего ожидать?”

“ООО автофинанс -это организация входящая в состав Атолл холдинга под предводительством г Баринова. В эту шаркантору входит до 50 фирм по производству, продаже, страхования, обслуживанию и ремонту авто в Украине. Все эти фирмы занимаются тем же, что и автофинанс – мошенничеством. Лобирует их интересы наш гарант конституции Порошенко со своей свитой. Это 100% факт. Кому интересно продолжу список этих фирм и выход из тупиковой ситуации….”

 

“Директор автофинанс Винник О.О.- адрес проживания: Харьковская область, Купянский район, 63700, с. Грушовка, ул. Ленина, 6. м.т. 098-834-11-84; Нерсесов С.А. – адрес проживания: Харківська обл., ХАРКІВ, ПРОСПЕКТ Гагарина, 56, кв. 360 м.т. 0502984902”

 

“Фирма ‘Эталон” это то же самое что Автофинанс просто изменена вывеска. Вся база данных лохов у них в черной бухгалтерии.Так если Вам обещают помочь ведитесь и дальше.”

 

“ООО «Лизинговая компания «Эталон» — Лохотрон!!! С целью, как можно выгоднее приобрести автомобиль, люди, к большому сожалению, попадаются на обман таких компаний как Лизинговая компания «Эталон» или «Автофинанс».

Як це працює

Людина знаходить в інтернеті оголошення про продаж нового автомобіля. Наприклад, на таких сайтах як Slando (OLX), Нововведення та інші. Реклама ТОВ «Лізингова компанія «Еталон» залучає людей конкурентною вартістю автомобіля в порівнянні з іншими продавцями. Плюс до цього, в оголошенні йдеться, що перша оплата незначна – 10% від вартості автомобіля. Ось, наприклад, реклама цієї компанії розміщена в Slando:

«Пригородный автобус БАЗ А079.52 (Euro-4). Стоимость т\з – 410 000 гривен. Возможна ежемесячная выплата в аренду с правом выкупа от 6000 грн. Первая оплата от 42 тыс. грн. Автобус новый, на гарантии».

І далі перераховуються технічні дані автомобіля. Умови вигідні, погодьтеся. Варто зауважити, що в оголошенні в графі продавець не записано назву ТОВ «Лізингова компанія «Еталон», а просто ім’я людини, наприклад, Анна (як у вищевказаному оголошенні). На мою думку, це робиться, тому що назва компанії «Еталон» вже давно на слуху, як компанії де обманюють. А так клієнт прийде, підпише договір фінансового лізингу, заплатить гроші і тільки потім зверне увагу, з ким має справу.

Так ось. В результаті людина дзвонить продавцеві, а потім приїжджає в офіс, де йому підтверджують вказане в оголошенні. Звучить це приблизно так: «Заплатіть 10% від вартості автомобіля, і через 7 днів автомобіль буде у Вас».

Як далі проходить процедура?

Ви підписуєте Договір, але час для його підписання спеціально підбирають так, щоб у Вас як би не було часу з ним ознайомитися, наприклад, перед обідом. Для чого? Як свідома людина ви захочете прочитати договір фінансового лізингу, і тільки потім підписати, але … так як відділення банку можуть закритися на обід Вам пропонують швидко підписати договір на 12 сторінках, піти проплатити в банку обумовлену суму, а потім читай, скільки влізе. У свідомості людини не виникає ніяких сумнівів не цей рахунок, тому як порівнює цю контору з банком, де 99,9% підписують договори, не читаючи їх, оскільки впевнені, що все одно їх читання нічого не змінить і все одно доведеться підписати те, що пропонують.

Далі. Після того, як гроші проплачені, Ви відразу повертаєтеся в «Еталон», де Вам дають підписати ще кілька доповнень до договору, як «формальність» вже, яку Ви вже точно читати не будете. Потім Ви йдете додому весь в думках про автомобіль, який прибуде через тиждень. Але незабаром або прочитавши договір, або дізнавшись від співробітників «Еталону», з’ясовується, що розмір і порядок оплати за договором передбачений в Додатках до договору. Згідно з цими доповненнями Ви повинні заплатити не 10%, а 63% від вартості автомобіля, а проплачені Вами 10% є навіть не авансом за нього, а всього лише комісією за організаційні заходи (ДУЖЕ старезна схема – Lohotron.in.ua). До того ж, після оплати Вами всіх платежів за автомобіль, лізингова компанія має право поставити його в термін до 90 днів!!! Загалом, наприклад, якщо автомобіль коштує 220 000 гривень, для того щоб вам лізингова компанія передала в оренду автомобіль з подальшою виплатою Ви повинні заплатити 138 600 гривень. Природньо, Вас такий розклад справ не влаштовує, і Ви вимагаєте розірвати договір і повернути гроші. Договір вони з вами розривають, але гроші повертати відмовляються, посилаючись на пункт договору про штраф в 20% в разі дострокового розірвання договору з вашої ініціативи.

Слід звернути увагу, що таку діяльність ТОВ «Лізингова компанія «Еталон» та «Автофінанс» ведуть по всій Україні. І постраждалих безліч. Що робити? Єдино правильний спосіб повернути гроші – звернутися до суду. На даний момент однозначної судової практики немає. Є як позитивні, так і негативні рішення судів різних інстанцій. На даний момент є осудні і аргументовані рішення судів, які згодом стануть основою для формування однозначної судової практики з вищевикладеного питання. Також на нашу думку необхідно звертатися в органи контролюють діяльність таких організацій, це: Нацкомфінпослуг і Інспекція з питань захисту прав споживачів.”

За матеріалами: “ОРД

Український переклад: Lohotron.in.ua

P.S. У процитованих коментарях частково виправлено граматичні та орфографічні помилки, без зміни суті висловлювань

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

4 thoughts on “Чому правоохоронці не займаються автошахраями з “Ваш Авто”, “ВАШ КОМФОРТНИЙ ВИБІР” та іншими?

 1. Шановні громадяни! Ті, хто уклав договори фінансового лізингу (Ваш Авто,Євролізинг,ІГК,Атлант Траст Трейд,Соло Інвест та ін.) та сплатив кошти-Ви потрапили до аферистів.Але кошти повернути можна, не зволікайте, поки є позитивна практика-це можливо на 99%.Допоможу.Тел.068-76-73-111.

 2. Три мошенницы из “Ваш Авто” на сайте мошенников Украины:

  scamdb.info/ru/fraud/1939

  Зайзбург Алла Владимировна она же Кашинская Алла Владимировна (21-03-1982).
  Адрес: 57500, Украина, Николаевская обл., г. Очаков, ул. Шмидта, 16, корп. Г, кв. 43.

  Устюгова Ольга Евгеньевна (27-09-1982).
  Место рождения: г. Харьков. Адрес проживания: г. Одесса, ул. Жолио-Кюри, 52, кв. 56.

  Кравченко Ирина (14 февраля).

  г. Одесса, ул. Маланова,6.

  Заведены тысячи уголовных дел.
  Єдиний державний реєстр судових рішень: reyestr.court.gov.ua
  (Вводим в поиск: Лізінгова компанія Ваш Авто)

 3. ОСТОРОЖНО МОШЕННИКИ!!! Максимальный репост

  «Лизинговая компания Ваш Авто» (Код ЄДРПОУ: 39733392 ) работает сразу от имени нескольких юридических лиц: «Евролизинг Украина», «Лизинговая компания Автофинанс», «Лизинговая компания Эталон», «Лизинговая компания АвтоЦентрЛизинг», «Лизинговая компания Автограф Плюс», «Вертекс+».

  Предупреждено более 10 000 людей, заведены тысячи уголовных дел.

  Єдиний державний реєстр судових рішень:
  reyestr.court.gov.ua
  (Вводим в поиск: Лізінгова компанія Ваш Авто)

  Как с ними бороться:
  vash-dogovir.com.ua/tov-lizingova-kompaniya-vash-avto/

  Мошенники находятся в черных базах Украины (см. ниже).

  Три девки-мошенницы из “Ваш Авто” на сайте мошенников Украины:

  scamdb.info/ru/fraud/1939
  stophish.ru/fraud/view/1864

  Зайзбург Алла Владимировна она же Кашинская Алла Владимировна (21-03-1982).
  Адрес: 57500, Украина, Николаевская обл., г. Очаков, ул. Шмидта, 16, корп. Г, кв. 43.

  Устюгова Ольга Евгеньевна (27-09-1982).
  Место рождения: г. Харьков. Адрес проживания: г. Одесса, ул. Жолио-Кюри, 52, кв. 56.
  Закончила Школа №63 в 1997.

  Их шестерка: Кравченко Ирина (14 февраля).

  Машин Вы не получите. Деньги Вам не вернут.

  Размещают объявления с несуществующими ценами.

  Предлагают новые машины прошлого года по очень низкой цене. Заключают договор и объясняют, что он лизинговый, в связи с тем, что они скрываются от налогов. Затем выписывают, счет на административный платеж. Пока Вы идете платить, они дописывают (от руки) в уже подписанный Вами договор другую сумму. И уже дома Вы обнаруживаете совершенно другой договор.

  Компания меняет договора путем перестановки пунктов и перефразировки положений. Обращайте на это внимание при подготовке исковых заявлений. По состоянию на сегодня известно о 3-х разных версиях договоров.

  “Прославляем” их фамилии и фото в Интернете. Пусть близкие и друзья узнают о них всю правду.

  Учредитель: Винник Александр Александрович (18-03-82). Адрес: Харьковская область, Купянский район, 63700, с. Грушовка, ул. Ленина, 6, кв. 2, тел. 098-834-11-84.

  Руководители: Нерсесов Сергей Альбертович (11-12-69). Место рождения: Азербайджан, г. Баку. Адрес: 61140, г. Харьков, проспект Гагарина, 56, кв. 360, тел. 0502984902.

  Пищик Алексей Юрьевич (27-09-83). Адрес: 61023, г. Харьков, ул. Чернишевська, 96, кв.54.

  Директор – Холодзинский Ростислав Сергеевич (17.05.1984). Место рождения: Молдова, г. Кишинев, Адрес: 61064, г. Харьков, пров. Титаренківський, 1, кв.179, тел: (044) 3322810, +380507695688 Skype: vindigo777. vk.com/kholodzinskiy. Женат. Дети: Ева: 6 лет, Нил: 4 года.
  Фото – savepic.ru/10055671.jpg
  Фото – savepic.ru/10073078.jpg
  Бывшая жена Маша Холодзинская (порядочный человек!!!)
  kholodzinskaya.tumblr.com/
  vk.com/kholodzinskaya
  facebook.com/profile.php?id=100008126167154&sk=about&section=year-overviews

  Учредитель – Рачицкий Евгений Александрович (23.01.83). пгт. Купянск-узловой ул. Кирова, 19, кв. 22.

  Хотите знать всю правду о них? Вам в Yandex и Google.

  Черный список Украины: blackbase.info/index.php (Вбейте данные «Ваш Авто» или фамилии).

  Сайт мошенников Украины: scamdb.info/ru (Вбейте данные «Ваш Авто» или фамилии).

 4. Допомога у поверненні коштів з лізингових компаній шахраїв по всій Україні. Також, допомагаємо у виконанні рішень судів, представництво у виконавчій службі районів міста Києва (за адресою реєстрації лізингових компаній. Стягнення коштів з боржників, спори з банками і кредитними спілками. Консультації безкоштовно. Телефони: +38 050 211 72 77 +38 093 128 53 35 +38 097 409 37 03 +38 044 379 29 89 сайт celsus.com.ua

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: