«Получите права, чтобы вокруг дома кататься»

Жителі Макіївки з сарказмом коментують відкриття автошкіл в “ДНР”.

У Макіївці повідомлення про відкриття автошкіл викликають подив місцевих жителів – макіївчани не розуміють, куди можна з’їздити, маючи посвідчення водія невизнаної республіки і жартують з цього приводу.

запорожень росія днр рф

В одній з місцевих груп в соціальних мережах оголошення автошколи «Донбас АВТО» про набір на курси водіїв викликало цілий шквал сарказму у користувачів.

«И куда с этими правами?», «Из Макеевки в Донецк, из Горловки в Новоазовск? А дальше???», «Вокруг дома можно» «”документы” сразу дают??? или на следующий день???…если „краска“ в ксероксе есть???….во „лохотрон“….», «м-да, всю жизнь мечтал получить фейковое „водительское удостоверение“ и съездить с ним в Луганск! Всё, теперь можно и на покой…»,

«Просто бабки зарабатывают на этих курсах. А то, что признают их или нет, то до одного места! Бабло сбить — вот главная цель всего этого» – коментують оголошення автошколи жителі Макіївки.

Примітно, що тут же в коментарях городянам пропонують отримати або навіть купити українські водійські посвідчення.

«Пацаны, не будьте дебилами, давайте деньги, я вам украинские сделаю», – пропонує користувачам свої послуги один з відвідувачів групи.

За матеріалами Вчасно

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: