Киянин виганяв з себе диявола

Житель столичних Позняків намагався лікувати інфаркт хрестами та обрядами. Як стало відомо, чоловік був глибоко віруючим і вирішив, що в нього вселився злий дух.

Позняки Тростянецького Ревууцького

Коли йому стало гірше, його забрали медики.

Фельдшер наполегливо пропонував пацієнтові їхати в лікарню, переконуючи, що у того все-таки інфаркт. І якщо вчасно не ввести потрібні препарати, то до наступного дня можна і не дожити. Але той вперто відмовлявся.

“Немає в мене ніякого інфаркту. Ще годину, закінчу обряд і все пройде”, – відповідав йому хворий.

Зрештою його вдалося переконати поїхати в лікарню. У лікувальному закладі з’ясувалося, що інфаркт – повторний. Лікарі його впізнали, оскільки минулого разу він теж боровся з ним аналогічними методами. З’ясувалося, що пацієнт – парафіянин однієї відомої секти.

До того ж, у жовтні, київська поліція врятувала літню даму від “демона”. Коли патрульні прибули на виклик, 96-річна старенька заявила, що бачить демона, який “з п’ятки висмоктує у неї енергію”.

Так, 8 жовтня близько 11:00 ранку поліцейським надійшов сигнал від служби “102” про те, що на проспекті Маяковського у Деснянському районі Києва пенсіонерка посварилася зі своїм сусідом, який живе поверхом вище.

“Демона ліквідували за допомогою спеціальних засобів”, – написали столичні поліцейські в рапорті. Судячи з документу, на це у них пішло 13 хвилин.

рапорт поліції екзорцисти

“У київській поліції працюють екзорцисти”, – прокоментували рапорт самі поліцейські в соцмережі.

За матеріалами znaj.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: