Хао! МММ лохотронить уже в Китаї!

Ще одна країна стала черговою жертвою вигадливого Сергія Мавроді.

Автор скандальної фінансової піраміди “МММ”, жертвами якої стали мільйони людей у країнах СНГ, вирішив використати аналогічну схему у Китаї.

МММ Китай

Як пише Financial Times, попри те, що запроваджувати “МММ” в Китаї Мавроді став ще минулого року, популярною піраміда стала в останні два-три тижні.

Людям обіцяють “шалений” прибуток, якщо вони вкладуть свої гроші у так звані біткоіни – платіжний засіб мережі.

Далі криптовалюта за схемою відправляється іншим учасникам як “взаємодопомога”. Громадяни, які бажають приєднатися до організованої Мавроді структури, змушені купувати біткоіни, які служать в мережі платіжним засобом.

Новим клієнтам обіцяють щомісячний дохід у 30 відсотків від вкладених коштів, винагороду за залучення нових членів і за розміщення рекомендацій в інтернеті.

“31 жовтня я отримав 20 відсотків прибутку плюс бонус як посередник – загалом 7 тисяч 750 доларів. Я реально переконався в потужності МММ і повірив у щирість всіх її учасників”, – цитує видання слова Вень Цяня, одного з проповідників “МММ“, які виклали свій виступ на YouTube за останню добу.

Нагадаємо, Сергій Мавроді провів за ґратами чотири роки за шахрайство — у 90-х мільйони росіян, які вступили в МММ, втратили всі свої заощадження. Після звільнення з в’язниці в січні 2011 року запустив свій новий проект – МММ-2011. Практично одразу проект був визнаний фінансовою пірамідою експертною радою Федеральної антимонопольної служби Росії, тому зазнав краху. Після цього Мавроді розгорнув свою діяльність в Україні, але знову невдало.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: