Дельта Банк: повернення коштів вкладникам

ФГВФО призначив чотири банки-агента, за допомогою яких буде відбуватися повернення коштів: Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк і ПриватБанк. Перш ніж в них відправлятися, слід зателефонувати за телефоном гарячої лінії Дельта Банку і уточнити, чи є ви в списку на повернення коштів.

З 11 червня почався повернення коштів вкладникам неплатоспроможного Дельта-Банку. Про це Фонд гарантування вкладів фізосіб повідомив на своєму сайті.
В першу чергу повертаються строкові вклади, термін дії яких закінчився до 3 березня 2015 року включно. А також кошти на поточних і карткових банківських рахунках.

delta дельта банк

Повернення коштів відбувається за допомогою чотирьох банків-агентів. У списку банків-агентів значаться 3 державних установ: Ощадбанк, Укрексімбанк і Укргазбанк, а також 1-о комерційне – Приватбанк. Так, жителі Києва та Київської області можуть отримати кошти в Ощадбанку. Вкладники-нерезиденти можуть звертатися виключно в ПриватБанк.

Отже, перш ніж звертатися в банк-агент, радимо зв’язатися в Дельта Банком за телефоном гарячої лінії. І уточнити, перебуваєте ви в списку на повернення коштів.

Для цього вкажіть співробітнику колл-центру:
1. Номер паспорта
2. Ідентифікаційний код
3. Ім’я, прізвище, по батькові
4. Дата народження
5. Кодове слово

Після чого, співробітник банку озвучить повну суму до виплати.

Нагадаємо, процентний дохід за вкладом нараховується на момент введення тимчасової адміністрації в банк і виплачується виключно в національній валюті, незалежно від валюти вкладу. Згідно із законодавством, максимальна сума компенсації становить 200 тис. грн.

Після дзвінка, ви повинні звернутися в банк-агент з паспортом та ідентифікаційним кодом. Окремо писати заяву на повернення не потрібно. Не зайвим буде зв’язатися з банком-агентом і уточнити процедуру повернення коштів.

Так, наприклад, виплати в Ощадбанку будуть відбуватися через внутрішню банківську систему переказів «Швидка копійка». Або ж шляхом розміщення коштів на депозит в Ощадбанку.

Банк обіцяє провести смс-інформування, в якому оповістити деталі процедури повернення: дату, час і відділення, куди слід звернутися.

На момент запису відео, 11 червня ми зв’язалися з одним з київських відділень Ощадбанку. В якому нам повідомили, що кошти з рахунку Фонду Гарантування в банк ще не перераховані. Тому смс-інформування вкладників поки не проводилося. Але вже найближчим часом буде проведено.

Відзначимо, що інформація про процедуру повернення коштів за вкладами, термін дії яких закінчився після 3 березня, буде розміщена пізніше, на сайтах: Фонду Гарантування Вкладів і Дельта-Банку. А також безпосередньо у відділеннях банку.

За матеріалами prostobank.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: