Відома сектантка 90-их виступила за підтримку “Новоросії” і проти “київської хунти”

Марія Деві Христос – лідер секти “Біле братство” – опублікувала низку статей і віршів, а також записала відеозвернення.

Про це інформує Еспресо.TV. із посиланням на сайт Марії Деві Христос.

біле братство

У своїх матеріалах Цвігун запевняє, що влада в Україні “належить рептилоїдам” і все, що вона хоче, – розвалити Росію знищити слов’ян і святу Русь.

Жінка публікує статті з такими заголовками: “СИЛА І ЗАХИСТ ВІД рептілоїдов- СЛОВ’ЯНСЬКА МАТИ СВІТУ!”, “ЄС – зашморг для Слов’ян, або Армагеддон”, “Рептилоїди – в овечих шкурах, або На астральних фронтах Апокаліпсису”, “Захід скидає маску демократії”,”Чіпізації буде переможена!”.

Окрім того, Цвігун пише вірші, які декламує перед камерою і викладає на Youtube. Назви поезій ідентичні до заголовків статей: “Рептилоїди”, “Перемога – за руссю”, “Новоросія”, “Хунта”, “Європомойка”, “Легітимний”.


Раніше Марія Деві Христос, вона ж Марина Мамонова-Цвигун-Кривоногова-Ковальчук – лідер секти “Біле братство” –  представила себе втіленням Христа на землі і регулярно пророкувала кінець світу.

Її жертвами стали десятки тисяч громадян Росії й України, яких примушували віддавати на користь секти гроші і майно. Багато членів “Білого братства” були змушені проходити лікування у психіатрів.

У 1993 році Марина Цвігун разом з іншими членами секти спробували захопити і спалити Софійський собор у Києві, але була арештована.

Сектантка відсиділа чотири роки в колонії за шахрайство і вийшла на свободу.

Після цього переїхала до Москви, взяла псевдонім Вікторія Преображенська і стала “космічним мистецтвознавцем”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 thought on “Відома сектантка 90-их виступила за підтримку “Новоросії” і проти “київської хунти”

  1. если эта НЕЧИСТЬ появилась на горизонте-добра от нее не жди! что нужно делать?!-самый лучший вариант-сжечь из огнемета ее и тот змеиный клубок, который ее спускает “с небес”!!! ну а все материальное имущество переписать на пострадавших от сект-думаю вполне справедливо!

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: