Не “названий” син

Калуська пенсіонерка переплутала голос шахрая з синовим і переказала на картковий рахунок пройдисвіта п’ятнадцять тисяч гривень.

На мобільний телефон 59-річної мешканки Калуша зателефонував чоловік (≈03.03.2015), який назвався її сином Сергієм. Він повідомив, що в Черкаській області потрапив у дорожньо-транспортну пригоду. Для того, щоб залагодити справу з власником іншого автомобіля, потрібно переказати п’ятнадцять тисяч гривень на ремонт його побитого авто. Причому потрібно все зробити негайно, інакше будуть проблеми.

Зв’язок був не дуже добрий, а син справді поїхав на заробітки на Чернігівщину, тож пенсіонерка протягом години знайшла потрібну суму й переказала на вказаний рахунок.

150001, 15000

А вже після цього зателефонувала своєму Сергієві й дізналася, що він в аварію не потрапляв. Довірлива пенсіонерка не перша і, на жаль, не остання, хто «повелася» на байку про проблеми сина чи внука.

За матеріалами Ap.if.ua

Від Lohotron.in.ua – шановні читачі, будьте уважні, попередьте своїх родичів та батьків про подібні ситуації – убезпечте їх та себе від прийняття таких швидких непоміркованих рішень.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: