Православний коммунізм

Православний коммунізм – жорстка, вкрай термінальна стадія радикального неорадянського ура-патріотизму, деякими фахівцями, розглядається, як важке психічне захворювання, часом не піддається лікуванню.

Характер прояви

Проявляється в дикому синтезі комунізму і православ’я, що по суті, апріорі, – повинно бути неможливо. Основою є те, що ідеї комунізму і біблійне вчення мають ряд подібностей. Ну от наприклад, православний комуніст Зюганов, вважає, що “Иисус Христос был первым коммунистом на земле”. (див. на відео з 0:59)

Проявляється в ряді випадків, в однаковому ставленні до Російської Імперії і СРСР. Так само православний комунізм притаманний безлічі сталіністів. Іноді навіть вони на повному серйозі стверджують, що “Сталин возродил православие в СССР”. А, в особливо термінальних стадіях занедбаності хвороби, – навіть “Сталин возродил казачество”. Деякі православні комуністи навіть робили ікони із зображенням Сталіна [2]. Це цілком зрозуміло тим, що під час війни “ради” змушені були іноді відкривати храми, бо зрозуміло, що тоді росіяни не забули своїх традиційних історичних цінностей.

Сталін

Ну а те, що комуністи – це по суті ті, хто мало того, що знищили церкву, так ще постійно туди засилали КГБшниками в рясах.

Історія виникнення

Виник в Росії, після розвалу СРСР. Але перші передумови з’явилися в горбачовські часи. Однак основний розвиток отримало при путіні, коли на рівні державної ідеології (ймовірно) стало практично однаково пропагуватися православ’я і колишня міць Радянського Союзу. Але передували широкому розвитку православного комунізму 90-ті роки в Росії, коли в головах багатьох росіян панував дикий хаос, пов’язаний з розвалом СРСР, підвищенням злочинності, різкому переході з планової на ринкову економіку.

Носії

Носіями православного комунізму є, як правило люди з низьким IQ, вкрай низьким інтелектом і низьким соціальним становищем. Носії, найчастіше, страждають алкоголізмом (в основному – вино-горілчаним), поважають путіна. Але більше Сталіна. Бо путін, все ж до них не жорстокий, на відміну від Сталіна. А радянський менталітет дуже любить, коли над ним домінують, за нього думають. Радянським (за менталітетом) людям, як правило необхідний господар, який покаже і розповість, що і як їм треба зробити. І, радянські люди будуть його слухати, навіть якщо їх господар ставитися до них вкрай грубо і жорстоко. Ось приклад цілком реального висловлювання православного комуніста з тоталітарної секти “Суть времени”:

ой полноте, если человек не коммунист - вряд ли он верует во Христа.

Розповсюджувачі та організації, що пропагують православний комунізм

У Росії основними розповсюджувачами описуваного в цій статті єретичного вчення є дві організації.

1. Комунистическая партия Российской Федерации. Формально опозиційна нинішній владі в РФ, але де-факто є частиною так званої системної опозиції, тобто підпорядкованої чинній владі і не виступає в реальності проти чинної влади в РФ.

2. “Суть времени” – комуністична організація, носить риси тоталітарної секти, а на думку багатьох фахівців, – нею і є. Як і КПРФ, є фактичними прихильниками чинної нині влади в РФ. Лідер організації: Сергій Кургінян. Детальніше про організацію та поведениях її адептів фахівцем була опублікована стаття, де автор на особистому досвіді інтернет-спілкування з сектантами Кургіняна зробив певні висновки. [4]

Існують, і менш масштабні організації, але перераховувати і писати про них, – ми не бачимо сенсу.

У розповсюджувачів, на відміну від безпосередніх ідейних носіїв православного комунізму, може часто бути відсутнім віра як у православ’я, так і в комунізм. Пов’язано це з тим, що такий рід розповсюджувачів сам прекрасно розуміє, що все це маячня, але ж грошей-то да влади хочеться. Наприклад, на залученні легковірних людей, які повірять у цю єресь щиро і будуть послідовниками організацій. І вже, на відміну від перших – ідейними розповсюджувачами.

комуніст Ісус

Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: