«Истинную русскость» в Криму доведеться підтверджувати грошима

Смородом єзуїтської афери тхне від знахідки Росією крайнього, що має заплатити за будівництво «дороги життя» через Керченськку протоку. Без неї нахлібник Крим уже зараз власним шлунком відчуває всю глибину значення таких сленгових термінів, як гаплик, песець і кірдик. Почесну місію спорудження мосту-фантому (тунелю)  покладено на самих же кримчан. Центробанк Росії вирішив зібрати гроші на стаціонарну переправу шляхом продажу населенню облігацій.

Хто не знає, що це, пояснимо: це такі розмальовані папірчики, за які буцімто можна буде повернути з «походом» заплачені за них гроші, коли збудований на них об’єкт стане давати прибуток.

Сто років як мінімум – ось коли міфічний міст між Керчю та Кубанню зможе окупитися. Це при найкращих розкладах, тобто коли через нього їздитиме маса народу, проїзд коштуватиме дорого і пропуск транспорту відбуватиметься за найновішими технологіями.

міст недобудова море

На ці підрахунки економісти з форуму Керч ФМ одержали негайну реакцію читачів: туристи не погодяться платити зайве за поїздку в сумнівний невизнаний Крим, своїх нових технологій у Росії нема, а інші країни не поділяться ними через санкції. Тобто, втюхування облігацій – це лохотрон, фуфель, МММ і  шахрайське «Товариство гігантських рослин» зі знаменитої повісті про Незнайку на Місяці, отож потенційні покупці подякували за пропозицію фразами, які не прийнято цитувати в інтелігентній компанії.

Вдумливі кримчани прикинули, що облігації могли б зацікавити покупців, якби впарювалися б не під фантастичний проект, а під об’єкт більш життєво необхідний для Криму, аніж міст – надійну систему водозабезпечення. Як замануху під цю тему  пропонується вмістити на облігаціях знаменитий мем з легендарного фільму «Діамантова рука»: «Кто возьмет билетов пачку, тот пролучит водокачку!»

А найближче до істини, певно, знаходиться наступна розшифровка облігаційної авантюри: «Это отличный способ выявить недобитков из 5-й колонны: отсутствуют облигации на руках – значит, однозначно латентный укроп, сразу же и к ногтю».

Сніжана Казимирова

P.S. Телепорт теж транспорт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: