“Як це немає у вас грошей?! А пенсія де?!”

– Добрий день. Хочу попередити всіх читачів про те, що по квартирах ходять шахраї і намагаються надурити пенсіонерів. Представляються співробітниками міськгазу, пропонують газові плити за акційною ціною. Нібито, спеціально для пенсіонерів. До нас такі недавно заходили.

Два хлопця. Молоді. Один чорнявий – вище. Другий – блондин, трохи нижче ростом. Так от, вони прийшли і сказали, що міськгаз влаштував акцію по заміні плит пенсіонерам. Мовляв, так плита коштує 6000, а нам продадуть зі знижкою – за п’ять. Але потрібно дати передоплату в 200 гривень. Тоді вони видадуть пільговий талон.

Ми настільки були збентежені їх раптовим візитом, що навіть розписалися на цьому талоні. А потім, запідозривши недобре, все-таки відмовилися гроші платити. Я сказала, що немає у нас таких грошей. 5000 – це ж не жарти! Тоді з милих і чарівних молодих людей вони відразу перетворилися на злих і агресивних. Почали кричати: «Як це у вас грошей немає?!! А пенсію ви куди діваєте???».

Загалом, випровадили ми їх з чоловіком з горем навпіл. Я відразу ж подзвонила в міськгаз і уточнила: звичайно ж, немає ніякої акції й ніякі співробітники по квартирах не ходять. Все це лохотрон звичайний. Будьте пильні, люди!

пенсіонери

Так і хочуть у нас останнє виманити… Не одні, так інші.

Надія, nikopolnews.net

Український переклад Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 thought on ““Як це немає у вас грошей?! А пенсія де?!”

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: