У Запоріжжі борються зі псевдо-волонтерами

У Запоріжжі візьмуться за шахраїв, які видають себе за волонтерів. Про це повідомили в управлінні у справах преси та інформації Запорізької ОДА.

Запоріжжя

Волонтери запропонували створити єдиний колл-центр з окремим приміщенням. За цю ідею висловилися більшість присутніх за круглим столом, який провів заступник голови ОДА Григорій Самардак.

Метою заходу був пошук способів координації дій обласної влади та волонтерів, які допомагають учасникам АТО і вимушеним переселенцям.

За словами Григорія Самардака, у Запоріжжі з’явилися шахраї, які видають себе за волонтерів, завдаючи тим самим шкоду армії і переселенцям. Він наголосив на необхідності визначити якісні шляхи вирішення цієї проблеми, налагодити чітку координацію дій, щоб всі кроки були організованими. Чиновник запропонував створити раду волонтерів, визначитися з людьми, які будуть взаємодіяти з владою і озвучувати всі нагальні питання та проблеми.

Представники волонтерських організацій, в свою чергу, поділилися своїми ідеями про співпрацю з органами влади. Більшість присутніх висловилися за ідею створення єдиного кол-центру з окремим приміщенням.

Представники волонтерської організації «Сестри перемоги» в черговий раз акцентували увагу на організації зустрічі бійців, які повертаються додому із зони АТО. Активісти організації підкреслюють, що той настрій, з яким запорожці зустрічають героїв, видає настрій всього міста. Тому вшануванню учасників АТО потрібно приділяти особливу і значну увагу.

В ході обговорення волонтери попросили сприяння у виділенні окремого приміщення для роботи з переселенцями, яким необхідно надавати психологічну допомогу, а також у наданні транспорту, щоб мати можливість підтримувати психологічно не тільки біженців, але і бійців, які знаходяться в декількох сотнях кілометрів від Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: