У Київській області за рік викрали 8 тис. документів на авто

З початку року по області зареєстровано вісім тисяч пропаж документів. Це і права, і техпаспорта на автомобіль, та інші документи, – розповідає речник міліції Київської області Микола Жукович.

– Так, із загального числа постраждалих всього 4,6 тисячі осіб звернулися до правоохоронців, щоб отримати тимчасові права і техпаспорта. Інші або відновлювали документи обхідними шляхами, або викуповували свої документи у зловмисників».

угон взлом авто

За його словами, найчастіше документи у жителів області зникають з подачі злодіїв – ті під час крадіжок хапають все підряд, а вже після розбираються, де цінності, а де документи.

«Після того, вони або викидають документи, або через підставних осіб виходять на господарів, щоб запропонувати їх викупити. Причому середня ціна, за яку повертають документи, – це $ 100, а відновлення документів офіційним шляхом складе всього 150 грн, – розповідає Жукович.

– Відновити документи через так званих вирішував в тому ж МРЕВ, наприклад, коштує взагалі близько $ 2 тис.

У такому випадку крім переплати людина ризикує залишитися обманутим: не повернути гроші або отримати підроблені документи».

У міліції області просять усіх жертв «документних» злодіїв не вступати в змову з можливими шахраями.

При будь-яких підозрах відразу ж дзвонити в міліцію, а документи відновлювати лише законним шляхом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: