Шахраї продають камеру Nikon D800 під виглядом дорожчої моделі D800E

Останнім часом шахраї почали поширювати підроблені цифрові дзеркальні камери Nikon D800E. В основному, такі пристрої продавалися через інтернет-аукціони.

Під виглядом камери Nikon D800E продавалася частково модифікована модель Nikon D800. Щоб видати один пристрій за інший, зловмисники міняли зовнішню кришку і встановлювали на модель D800 кришку з написом D800E.

Відзначимо, камера D800E являє собою особливу версію моделі D800. Її 36,3-мегапіксельна матриця формату FX, модифікована для забезпечення більш високої різкості, оснащена оптичним низькочастотних фільтром, в якому усунуті всі згладжуючі властивості. Ціна моделі D800E, приблизно, на $ 300 вище, ніж вартість D800. Таким чином, покупці отримували також дуже гарний пристрій, але позбавлений специфічної властивості і за вищою ціною.

Справжній Nikon D800
Справжній Nikon D800
Справжній Nikon D800e
Справжній Nikon D800E

Найчастіше, факт підробки виявлявся вже після покупки, а іноді – і після звернення в сервісний центр. Там покупців підроблених пристроїв крім прозріння очікувала ще й відмова в гарантійному обслуговуванні камер.

Сервісна служба заявляє, що гарантійні зобов’язання не поширюються на шахрайсько модифіковані продукти. Nikon не може нести відповідальність щодо таких пристроїв. Тому при покупці камери рекомендується звертати увагу не тільки на назву моделі на її корпусі, але і на додаткові дані. Так, при перегляді знятого зображення на дисплеї камери і активації опції Overview у верхньому правому куті екрана виводиться назва моделі, за допомогою якої знято зображення – Nikon D800E.

nikon

За матеріалами Nikon

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: