Засуджено шахрая, які збирав гроші нібито на потреби Національної гвардії України

Зловживаючи співчуттям і патріотизмом людей, шахрай зібрав з них більше тисячі гривень на власні потреби. Недавно Старосамбірський районний суд засудив зловмисника за протиправні дії.

29 червня в одному з сіл Старосамбірського району правоохоронці викрили чоловіка, який представляючись представником Майдану, збирав гроші на потреби Національної гвардії України. При собі зловмисник мав посвідчення сотника Майдану і опечатаний ящик для пожертвувань. Працівникам міліції чоловік не зміг пояснити, хто йому видав цей ящик і посвідчення.

нацыональна гвардія пожертва

Проведеною перевіркою правоохоронці встановили, що 29-річний чоловік проживає в місті Борислав, ніде не працює, і вже був судимий. Більш того, він не має ніякого відношення до Євромайдану та Національної гвардії України. Гроші, які зловмисник збирав у людей, він витрачав на власні потреби. Таким чином, шахрай заволодів грошовими коштами громадян в сумі понад тисячу гривень.

За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України, яке було направлено на розгляд до суду.

В судовому засіданні зловмисник просив строго його не карати та пояснив, чому він так вчинив. Старосамбірський районний суд визнав 29-річного чоловіка винним і засудив його до сплати штрафу.

ВЗГ ГУМВС України в Львівській області

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: