Шахраї «сколотили» величезний статок за рахунок довірливих фермерів

Працівники міліції розкрили злочинну діяльність одного з ТОВ Миколаєва, працівники якого, використовуючи шахрайську схему, привласнювали зернову продукцію фермерських господарств по всій Україні.

Шахраї розміщували в Інтернеті оголошення типу «Компанія здійснює закупівлю зернових та олійних культур тільки від господарств за безготівковий розрахунок». Ціна закупівлі вказувалася трохи вище ринкової. Така пропозиція підкупляла багатьох фермерів, і вони потрапляли «на гачок» аферистів.

зернові шахраї

Далі фермери домовлялися з шахраями про постачання зернових, а останні, в свою чергу, обіцяли їм перерахувати гроші на вказаний рахунок. Але як тільки товар був отриманий, то відразу реалізовувався іншим клієнтам, а постачальники своїх грошей так і не отримували.

зернові шахраї

Використовуючи таку «схему» заробітку, аферисти обікрали фермерські господарства на мільйони гривень.

зернові шахраї

За фактом шахрайських дій слідчим відділенням було розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

В даний час проводиться досудове слідство, накладено арешти на майно компанії і зернову продукцію, що зберігалася на елеваторі.

За матеріалами: прес-служба Міністерства внутрішніх справ України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: