У Запорізькій області активізувалися аферисти, що видають себе за працівників банків

За останні кілька днів відразу дві мешканки Енергодара стали жертвами шахрайських схем, пов’язаних з платіжними операціями та банківськими послугами.

банк картка банкомат

У Запорізькій області активізувалися аферисти, що видають себе за працівників банків.

Так, до співробітників місцевого міськвідділу міліції за допомогою звернулася 59-річна мешканка вулиці Комсомольській. Жінка розповіла про те, що їй зателефонував незнайомець і представився співробітником служби безпеки банку, клієнтом якого вона є. Чоловік запропонував посилити захист доступу до карток. Жінка погодилася і повідомила коди своєї пенсійної та кредитної картки. Через кілька хвилин місцевій мешканці прийшло смс-повідомлення про те, що з її карток були зняті більше шести з половиною тисяч гривень.

Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України в Запорізькій області.

За інформацією відомства, в цей же міськвідділ міліції звернулася ще одна жертва аферистів. За словами 29-річної городянки, їй також зателефонував невідомий, який назвався співробітником банку. В цей раз шахрай запропонував збільшити ліміт кредитної картки. Жінка сказала, що хоче заблокувати свою карту, так як не користується нею. Після цього незнайомець запропонував вставити картку в банкомат і набрати певну комбінацію, що і зробила довірлива городянка. Через деякий час жінка також дізналася, що з її рахунку були зняті 1800 гривень.

Відомості по обом випадкам внесені в ЄРДР за ч. 1 ст. 190 КК “Шахрайство”, повідомляють в міліції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: