Наімовірніше, польський лоукост 4You Airlines виявився лохотроном

Гучна авіакомпанія, розпродавши квитки за € 13, в поспіху покинула головний офіс у Варшаві.

4YouAirlines

Перший польський лоукост 4You Airlines мав розпочати польоти з аеропортів в польських містах Лодзь та Жешув, проте в п’ятницю співробітники покинули варшавський офіс. Крім того, що у перевізника є проблеми з Управлінням з конкуренції та захисту прав споживачів, компанія не володіє дозволом на перельоти від Управління цивільної авіації, повідомляє Gazeta Wyborcza (переклад lohotron.in.ua).

Однак це не все. Як стало відомо, в п’ятницю співробітники головного бюро авіаперевізника в поспіху залишили офіс у Варшаві. Однією з версій причин такого різкого переїзду є проблеми з орендною платою за приміщення. Інформація була підтверджено готелем «Громада», де знаходився офіс.

Про складну ситуацію перевізника також свідчить те, що в даний момент компанія зайнялася продажем «туристичних послуг» замість авіаперельотів.

Марта Балашевич, піар-фахівець, який представляє інтереси 4You Airlines, відмовилася від коментарів.

До речі, оплата за переліт не бралася кредитними картками: єдиною можливістю купити квиток на літак було перевести гроші в банк, що знаходиться на Кіпрі. У разі ліквідації авіалінії це ускладнить процедуру повернення грошей.

Трохи раніше деяеі ЗМІ вже повідомляли про те, що у перевізника відсутній дозвіл на польоти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: