4000 для пенсіонера в Єгипет

Попередьте своїх мам, тат, бабусь і дідусів про це, розкажіть сусідам-пенсіонерам.

Двоє жінок, одна з них на фото, підходять в денний час до пенсіонерів, з метою виманювання великих грошових сум, після психологічної “обробки” проводжають жертву до під’їзду і чекають коли їм винесуть гроші.

жуліки

Були помічені 12.09.2014 на Лук’янівці. В таку ситуацію потрапила моя сусідка – і майже вже повелася. Працюють тітки в парі, також може підключатися молодий хлопець, для правдоподібності (імовірно, на фото).

Суть розводу така – біля житлового будинку, просто на вулиці підходять до самотнього пенсіонера, в обидва вуха розповідають спочатку, що “зараз об’єднується Сільпо з іншими магазинами, буде єдина картка, де для вас будуть знижки 30% як для пенсіонера”. Потім для виду кудись телефонують, мовляв ми зараз зареєструємо вас (в цей час підходить як би сторонній хлопець, якому пропонується те ж саме) і після починають розповідати, що “Ви виграли поїздку до Єгипту, поїздка дійсна до кінця місяця, але якщо не хочете їхати, то можете отримати ваш приз грошима “- і дають в руки пенсіонеру 4 тис грн (!!!)

Після чого починають таку розповідь – “тепер ви повинні підтвердити свою платоспроможність, що ви маєте середній дохід, заощадження, чи немає у вас боргів за комунальні”. Після чого “​​хлопець” теж відкриває свій гаманець, каже що він – платоспроможний, гроші тітки (які до того передані пенсіонеру) забирають і передають вже цьому хлопцю.

І тут тітки починають як би суперечку з ним, мовляв як би ненароком виявляється що він не з Києва, і йому ці гроші не призначаються. Протягом усього цього дійства пенсіонер, якому в два вуха віщають ці тітоньки, вже знаходиться в побутовому трансі і відноситься до всього некритично. Тітки переводять знову переводять розмову до того що “ви повинні підтвердити свою платоспроможність, показати що у вас є вдома 4000 грн, після чого ви отримаєте грошову премію 4000 грн, а ми отримаємо свою – 300 грн, мовляв і з вас ще шоколадка”. Одна з тіток відправляється разом з жертвою до під’їзду будинку і чекає, коли вона їм винесе гроші з квартири.

Фото зроблені мною біля під’їзду, де на сусідку вже чатувала одна з шахрайок, якій та пообіцяла повернутися. Шахрайка весь час закривала обличчя (навіть коли ще не знала що я буду фотографувати), потім стала тікати. На жаль, бігти за нею не було можливості, але очевидно, що ці люди будуть працювати і далі в місцях, де є багато пенсіонерів і хрущовок, і малолюдно в денний час, а це такі райони як Нивки, Сирець, Лук’янівка, Центр, Солом’янка та ін.

Попередьте своїх мам, тат, бабусь і дідусів про це, розкажіть сусідам-пенсіонерам.

Якщо раптом самі побачите, як два-три людини забовтують пенсіонера біля будинку або на тротуарі, скоріше сфотографуйте їх, не соромтеся підійти і запитати про що йдеться, запитати у них прізвища та імена. Якщо запідозрите вищеописане, відведіть від них людину, щоб уникнути шахрайства. Якщо люди почнуть вести себе агресивно або тут же ховатися, набирайте 102.

Тітка №1 – повненька, одягнена в темне, зросту вище середнього на каблуках, рожева сумка. (на фото)

Тітка №2 – одягнена у світле, нижче ростом, теж повненька, на вигляд старша ніж перша.

Джерело:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: