Ошуканих українців з бійками виганяють з готелів, а туроператори “не в курсє”

Відпочивальники вже майже тиждень бідкаються з готеля в готель.

ошукані туристи в туреччині
Ошуканим українцям ніхто не хоче допомогати

185 українців купили путівки на море в Туреччину, але, як з’ясувалося, за обіцяні апартаменти турфірма не заплатила. Люди про це дізналися лише по прильоту в чужу країну, тепер мало не щодня переїздять із готелю в готель, але звідусіль їх виганяють, іноді навіть стусанами, повідомляє ТСН.

“Поїхали з нами!” (“Поехали с нами!”) – це компанія, яка обіцяла відпочивальникам море та п’ятизірковий готель у Туреччині. Натомість, Олекснадр Кушніров отримав- синці, розбитий телефон і зіпсовану відпустку. По скайпу скаржиться, поневірянь, погроз та стресу зазнали іще 180 українців. Кожен просив фірму, через яку купував путівку про допомогу.

“Нас тут багато. Дуже багато людей з Дніпропетровська, з Вінницької області, всі дзвонили, а там-ми вам передзвенимо пізніше”, – каже Олександр.

Відпочивальників спершу вигнали з обіцяних апартаментів. Щойно в готелі зрозуміли, що до них приїхали неждані гості, перевізник одразу зняв наклейки з автобуса із назвою туроператора. Люди захвилювалися, що лишаться на ніч під відкритим небом, хотіли затримати автобус: почалася сварка, а потім – бійка.

Переїздити з готелю в готель доводилося щодня. У Києві про проблеми своїх клієнтів, виявляється, знають, але допомогти не можуть.

У турагенції кажуть, що вони лише посередники, тож, згідно контракту, відповідальність за все несе туроператор. Це ще одна фірма, яка особито тримає зв’язок із турецькими готелями.

Ми теж не винні, каже директор фірми “Ільтур”, а в усіх бідах туристів за кородоном звинувачує банк “ОТП”, який, ніби-то невчасно переказав гроші.

“Готелі не захотіли піти на зустріч, тому що в Україні зараз важка ситуація. Ніхто не вірить”, – зазначили там.

У банку теж провини перед туристами не бачать. Показують документи, згідно яких туропреатор оплатив готелі ввечері 13 червня, хоча вже наступного ранку відпочивальники мали заселитися.

Вчора збіг вже п’ятий день путівки, але повернутися додому завчасно ошукані українці не можуть, бо немає грошей на авіаквитки. Під вечір відпочивальників знову попередили, щоб вони готувалися до виселення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: