До уваги туристів та львів’ян!

“Мені вдалося провести два дні в центрі міста на площі Ринок , вдалося звернути увагу на всі можливі цікаві новинки в туристичній сфері, які з’явились в місті за останній час, в очі кинулись вояки УПА, які пропонують свої послуги фотографування з туристами. Я вже бачив їх минулого літа а також взимку, тоді їх було двоє, і вели вони себе більш-менш пристойно, але те, що я побачив в ці дні обурило мене до неможливості, за моїми підрахунками так званих фото-вояків зараз коло десяти, також є і дівчина, їх поведінка стала більше подібна на одеський фото розвод з мавпочкою, або приставання Мікі маусів та Дідів морозів на Хрещатику в Києві до приїжджих людей.

УПА шахраї Львів

Отже, те що мені вдалося побачити та підслухати в спілкуванні між вояками та туристами. Сценарій стандартний, в кожного вояка в руках додаткова шапка УПА, яка зі словами “Слава Україні” одягається туристу на голову та пропонується зробити фото на пам’ять з вояком УПА, якщо ж турист погоджується, робиться декілька фоток і після цього оголошується, що кожне фото коштує від 10 до 20 грн. за штуку, я особисто чув як вояк вимагав від туриста 80 грн за 4 фото, зі словами “треба допомогти війську”, після цього я вже не втримався і вирішив розповісти всім, що ж відбувається сьогодні в центрі нашого міста.

Ми вже переживали хлопців та дівчат з соколами, збирання пожертв в ящички для дітей, і зараз докотились до такого, за цими вояками точно хтось стоїть, тому що гроші за вихідні збираються не малі, а найгірше те, що це погіршує імідж міста і залишає неприємні відчуття розводу в туриста. Не можна спекулювати на тому, що є дуже дорогим для України загалом та кожного патріота особисто.”

Інші деталі від однієї львів’янки:

Фотографуючись на фоні міста, до вас можуть підійти ці хлопці, стати поруч, а потім вимагати на “гречку”. Погроз нема, але дуже хитро діють. Поводять вони себе доволі настирливо. Було чути неприємний запах перегару.

Ще інформація від іншої людини:

Прогулючись Площею Ринок, , вони нагло наділи оту кепку на голову і наполягали на фото.

Інформація від користувачів ВК

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: