Хотів купити трактор через Інтернет: став жертвою шахрая

До міліції звернувся 38-річний мешканець Вознесенського району Миколаївської області із заявою про те, що він став жертвою шахрайства.

трактор

Заявник розповів, що, зібравши певну суму грошей, він вирішив придбати трактор. На нову техніку коштів не вистачало, тому чоловік шукав багаторічний вживаний транспортний засіб через оголошення в Інтернет.

Згодом він знайшов потрібний йому варіант, зателефонував за вказаним номером мобільного телефону і домовився з продавцем про умови доставки та оплати. Співрозмовник, який представився як мешканець сусідньої області, запропонував свої послуги з доставки замовнику його покупки. І для цього чоловікові було необхідно лише перерахувати 2000 гривень на пальне.

Покупця умови влаштовували, тому, поповнивши зазначений Інтернет-продавцем банківський рахунок, чоловік почав чекати бажаний трактор. Протягом доби житель Вознесенського району через певні проміжки часу отримував повідомлення від Інтернет-знайомого про маршрут руху, але коли прийшов момент безпосередньої передачі техніки, продавець зник. На всі дзвінки на мобільний телефон покупець тільки чув голос оператора про те, що номер знаходиться поза зоною досяжності мобільного зв’язку.

Почекавши ще добу і зрозумівши, що його ошукали, покупець звернувся за допомогою до працівників міліції. Слідчим відділенням Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.3 ст.190 КК України «Шахрайство», правоохоронцями проводяться першочергові слідчі дії, встановлюється особистість шахрая.

За матеріалами: novosti-n.org

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: