Лохотрон сьогодні, 16.03.2014

крим вибори референдумРеферендум в Криму. Більшого лохотрону, відкритішого і нахабнішого годі й уявити. Кількість брехні та  брехні в купі з брехнею годі собі уявити. Частково, враховуючи ці обставини та російську війському анексію в Криму – наш досі тематичний сайт не встигає за розвитком подій, які цілком та безапеляційно є просто нескінченним джерелом новин. Знаємо, що Ви прискіпливо слідкуєте за нашими сусідами, та, сподіваюсь, ще за південною частиною України. Потік інформації такий широченний та стрімкий, що заплутатись у ньому дуже просто. Від себе, дозволимо собі запропонувати декілька справді серйозних сайтів новин, лише факти без прикрас:

24tv.ua

Українська правда

Радіо Свобода

І да, не читайте новини на російських сайтах, бережіть здоров’я. Або хоча б співставляйте їх із аналогічними новинами з багатьох інших джерел, після чого формуйте свою, власну думку.

Значення кримського лохотрону сьогодні важко переоцінити, так як навіть запропоновані нелігітимною владою, без правового підгрунтя, під зброєю – питання для обговоренння – є тотожними за своєю суттю, тому ні до чого позитивного не можуть призвести апріорі.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: