Іноземці платять українкам за 30 тисяч євро за фіктивний шлюб

Одинокі українки погоджуються стати тимчасовими дружинами іноземців, щоб спростити їм процедуру отримання громадянства, повідомляє “ZIK“.

весілля

“Він запитав, чи не хочу я швидко заробити гроші, і запропонував мені одружитися. Тобто фіктивний шлюб, і за це він мені запропонував 5 тисяч доларів”, – розповіла українка Уляна, яка вже майже рік у шлюбі з американцем.

За її словами, вони бачилися всього один раз, коли розписувалися. Познайомилися в інтернеті. Дівчина шукала кохання, а він – українське громадянство.

“В однієї моєї знайомої вже було чотири фіктивних шлюби, якщо не помиляюся, вона собі заробила грошей. Легкі гроші, погодьтеся. І купила собі будиночок десь перед Києвом, тобто вона забезпечена, ні в чому собі не відмовляє”, – перераховує дівчина переваги фіктивного шлюбу.

Оголошень про послуги фіктивного шлюбу в інтернеті не злічити. Українок цікавлять гроші, іноземців – громадянство. Щоб стати громадянином України, емігрантові потрібно прожити тут 5 років, а уклавши шлюб – всього два. Тільки за минулий рік українці уклали 359 шлюбів з іноземцями. І з’ясувати, скільки з них фіктивних – неможливо.

Найчастіше українці укладають фіктивні шлюби з громадянами США. За такі послуги українки просять від 25-ти до 30 тисяч євро. Стати дружиною канадця коштує 20-25 тис. євро. Німці, французи, бельгійці і швейцарці за таку послугу платять 20 тис. євро. Італійці та іспанці – від 10 тисяч, а громадяни Латвії, Литви та Естонії за неправдивий шлюб готові віддати від 5 до 7 тисяч євро.

Ніякого покарання за укладення фіктивного шлюбу в Україні немає. І хоча умови такого заробітку дуже привабливі, все ж ризик натрапити на афериста або злодія теж існує, попереджають фахівці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: