Від імені українських політиків, шахраї обдурили бізнесменів на 13 млн.

У Києві розпочався судовий процес над подружжям шахраїв, які поширюючи у бізнес-колах неправдиву інформацію про впливові зв’язки з відомими політиками та фінансистами, виманили у 15-ти українських бізнесменів майже 13 млн гривень.

populyrnistЗа даними слідства, шахрайську схему у 2008 році організувала 55-річна уродженка Тернопільської області, яка через деякий час залучила до злочинної діяльності і свого чоловіка, інформує Кореспондент.

Прокуратура повідомляє, що видаючи себе за фахівців фінансово-кредитної сфери, шахраї підшукували перспективних бізнесменів і пропонували їм свою допомогу в отриманні кредитів від західних інвесторів під низькі відсоткові ставки.

“Крім дешевих кредитів, зловмисниця також пропонувала підприємцям стати її партнерами у масштабних бізнес-проектах”, – зазначає прокуратура.

Для того, щоб справити на потенційних жертв враження, жінка зареєструвала низку фіктивних підприємств, взяла в оренду дорогі офіси в центрі Києва і найняла штат співробітників.

Крім того, шахрайка поширювала у бізнес-колах неправдиву інформацію про нібито впливові зв’язки з політичною та фінансовою елітою України, Євросоюзу та Північної Америки. Її чоловік виконував функції помічника, а також керівника охорони в деяких структурних підрозділах створених ним фірм.

“За можливість отримати “вигідну позику” та взяти участь у реалізації “успішного” проекту бізнесмени платили шахраям за посередницькі послуги від 50 тисяч доларів до 6 мільйонів гривень”, – сказано в повідомленні.

Отримані кошти подружжя переводило в готівку і привласнювало. Причому жодного кредиту ошукані люди так і не отримали, а бізнес – проекти, запропоновані шахраями, як виявилося, ніколи не існували.

Загалом упродовж 2008-2010 років від дій аферистів постраждали 15 бізнесменів, які втратили майже 13 млн гривень.

Аферистам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: