Оренда для відпочинку за кордоном: важливі нюанси

як VIP-туризм допомагає вирішити питання з придбанням житла

Коли ви збираєтеся за кордон на відпочинок, у вас є вибір: зняти номер в готелі або жити в приватному секторі. Часто мова йде про пару днів/тижнів, дуже рідко – про термін більше місяця. За час останніх десятиліть таким видом оренди нерухомості за кордоном скористалися десятки мільйонів громадян.

Оренда для відпочинку за кордоном: важливі нюанси

Цікаво ось що: після повернення додому велика наших співвітчизників абсолютно впевнена, що серйозно переплатила туристичним агентствам, бо з’ясувалось, що була можливість самостійно, без будь яких посередників знайти житло в певній країні.

У той же час не потрібно поспішати з висновками. Якщо ви віддаєте право організовувати ваш закордонний побут, ваші посередники зобов’язані вирішити, як мінімум, всі проблеми, що можуть з’явитися з візами, переїздом, розміщенням, проживанням. Якщо ж ви візьмете ці турботи на себе – зможете заощадити певну суму. Але необхідно підготуватися до того, що всі помилки при складанні договору про короткочасну оренду залишаться в сфері вашої особистої відповідальності. У гіршому випадку буде нікому скаржитися на зіпсовану відпустку. Експерти радять: якщо зважитеся відмовитися від послуг посередників, потрібно знати основні нюанси щодо короткострокової оренди в країні, куди ви їдете. Не варто забувати про ризики, пов’язані з незнанням правил покупки нерухомості за кордоном.

 Часто оренда апартаментів дешевше, ніж проживання в готелі такого ж класу. Але турист , який вирішив сам підшукувати собі нерухомість, повинен переконатися, що платить за той сервісний рівень, який він замовляє. Якщо говорити про відпочинок на морських курортах, або про поїздку на екскурсію різними історичними місцями , найчастіше звертають увагу на місце розташування об’єкта нерухомості, в якому збираються проживати. Нераціонально селитися десь далеко від цивілізації, після чого щодня витрачати час на довгі переходи або переїзди.

До того ж, необхідно докладно довідатися про рівень сервісу, який надає власник нерухомості. Чи доведеться проводити прибирання самостійно, які є варіанти щодо харчування, як часто буде змінюватися постільна білизна? Всі ці питання дуже важливі та їх рекомендується з’ясувати до приїзду в країну, щоб не витратити зайві гроші та час.

Найчастіше, якщо вибрати проживання в приватному секторі, буде можливість користуватися кухнею. Саме на їжі можуть значно заощадити туристи, яким буде не лінь постояти біля плити. Як ви знаєте, вечері та обіди в ресторанах обійдуться значно дорожче.

Перед підписанням договору необхідно дізнатися, на яких умовах і хто буде проживати поруч. Адже не кожному може сподобатися, якщо за стіною буде жити, приміром , галаслива компанія, яка постійно займає і терасу, і басейн, і сад – всі блага, на які ви розраховували. Або ще гірше – безперервно галаслива дитина – вона просто не дасть вам виспатися і насолодитися відпочинком.

Безумовно, ідеальний варіант – врахувати всі нюанси. Але головними з них є:

1. Місце і строки поселення

Навіть у випадках, коли наші туристи користувалися послугами вітчизняних агентств, по приїзді на місце часто виявлялося, що обрані апартаменти з якої-небудь причини «тимчасово недоступні», і тому вам пропонують пожити в об’єкті аналогічного типу. Тільки от «чомусь» він виявляється не в першій, а в другій або третій лінії, з меншою площею і т.п. Подібна ситуація дуже нагадує банальне шахрайство. Якщо ж подібні ризики не обумовлені в договорі, вимагайте знижки, а в окремих випадках – і компенсації за зовсім зіпсовану відпустку.

2. Перелік послуг та їх вартість

Проживання в приватному секторі – не тільки надання місця для сну. Домовласник зобов’язується нести відповідальність за неможливість надавати гостям у користування кухні, пральної машини, Інтернету, телефону, басейну, неякісного сніданку та інших благ, за які ви платите під час свого проживання.

3. Документальне підтвердження отримання завдатку, який сплачують до вселення в приватний сектор

Детально обговоріть вартість додаткових послуг , які іноді виникають при проживанні туристів.

Наприклад: в недорогому номері приватного готелю гості користуються вмістом холодильника, який стоїть в номері. Там – пляшки води та баночка пива, але власник за таку “послугу” збільшив ціну оренди на 20-25 відсотків.

4 . Потрібно відразу ж з’ясувати всі нюанси спілкування з домовласником

Може так статися, що він, як і ви, не знає жодної іноземної мови. А це може фатально позначитися на якості відпочинку.

Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: