Спосіб знайомства – інтернет. Він і вона.

Оголошення в газетах, сторінки на сайтах знайомств, чати, онлайн-ігри – легкий спосіб знайти собі партнера до душі. От тільки шанси замість нареченого чи нареченої натрапити на шахраїв чи маніяків зростають. Та водночас, перші віртуальні зустрічі призводять і до серйозних стосунків у реальному світі.

narechena_note

Американські дослідження показали, що більше третини пар знайомляться через Інтернет. (цілком ймовірно, що мова йде лише про Америку, але ж ми у цьому плані стрімко наздоганяємо їх – авт.)

Так одразу можна знайомитись із великою кількістю людей, “відсіювати” тих, хто вам не цікавий. А ще не обтяжувати себе зайвими обов’язками.

– Ми з хлопцем познайомились під час он-лайн-гри, – розповідає 25-річна Яна. – Хоча й не планували шукати когось для стосунків в он-лайні. Просто в ході гри зав’язалась розмова. Система там така, що учасники можуть говорити між собою за допомогою відеозв’язку. У процесі гри бачиш якусь частину того, як людина поводить себе. Та й сторінку в соцмережі для візуалізації заодно можна переглянути. Із зустріччю ми не зволікали. От уже два роки зустрічаємося. І продовжуємо разом бавитись в улюблену он-лайн-гру.

Якщо ж є чітка ціль знайти собі пасію, можна зареєструватися на сайтах знайомств. Вони дають можливості розширеного пошуку. Адже під час реєстрації потрібно заповнювати анкету, відповідаючи на безліч запитань. А ще можна проходити тести на сумісність, після яких вам нададуть список підходящих людей.

– Я прихильник знайомств на сайті, хоча і в реальному житті не маю із цим жодних проблем, – каже 28-річний Олександр. – Не бачу різниці. Підійти до дівчини, яка тобі сподобалася, чи написати їй повідомлення. Стосунки складаються як в першому випадку, так і в другому.

Знайомства на сайтах криють у собі й небезпеку. Реєстрація проходить лише під ніком без будь-яких документів. Тому там під прикриттям шукача других половинок можуть сидіти шахраї, маніяки або ж просто неврівноважені закомплексовані люди.

– Мій віртуальний друг одного разу розповів мені жалісну історію про те, що його обікрали. Я позичила йому гроші. І з кінцями, – розповідає 23-річна Анна. – Та такі ж історії трапляються посеред вулиці. Тому в будь-якій ситуації треба бути обережним і не вестися на провокації.

Будувати плани, опираючись на листування й розмови, не варто. На сайти знайомств у пошуках кохання вирушає великий відсоток закомплексованих особистостей. Їхні фото не відповідають дійсності. І замість того, щоб працювати над собою, вони створюють вигаданий образ на сайті. Адже знайомства в реалі вимагають певних навичок і подолання перешкоди – невпевненості. Легкий флірт, доречно кинута фраза і перше, найбільш важливе, питання, з якого починається знайомство. Це наука, яка не всім легко дається, та яку водночас реально освоїти.

Коментар психолога:

– Створюючи анкету чи оголошення про знайомство, не варто писати надто багато інформації про себе. Намагайтеся в кількох реченнях передати мету знайомства. Шукаючи знайомство в Інтернеті та інших ЗМІ, потрібно бути готовим до розчарувань, адже розбіжність між реальним та віртуальним може бути значною. Тому слід вчасно зупиняти свою фантазію і не домальовувати ідеальних рис та якостей людині, поки ви з нею не зустрілися. Також не варто затягувати віртуальне листування чи телефонні розмови, а призначати зустріч і продовжити спілкування наживо. Якщо ж ви активно спілкуєтеся більше тижня і ваш співрозмовник відмовляється зустрітися, не витрачайте на нього свій час.

За матеріалами 20 хв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: