Плідно, але недовго попрацював хімерний автосалон на Одещині

У червні минулого року на території міста Білгород-Дністровський, що на Одещині, з’явився дивний автосалон, де не було машин, а торгівля ними йшла дуже жваво.

Плідно, але недовго попрацював хімерний автосалон на ОдещиніСхема, за якою діяли шахраї, проста. Люди зверталися до працівників салону, замовляли машину потрібної моделі зі знижкою у 50% від реальної вартості, вносили гроші і чекали, коли їм привезуть довгоочікуване авто.

Про це повідомили у прес-службі ГУ МВС в Одеській області.

Це повинно було насторожити людей, але, мабуть, бажання заощадити, і зіграло вирішальну роль. Коли довірливі люди, не дочекавшись обіцяного, вирішили повернути назад свої гроші, аферисти попросили трохи почекати. А коли люди зрозуміли, що їх обдурили, звернулися до міліції.

В ході досудового слідства було встановлено понад 40 фактів шахрайських дій з боку 42-річної жінки та 26-річного чоловіка, які зібрали у довірливих громадян більше 2 мільйонів гривень.

Слідчим відділом Білгород-Дністровського міського відділу, відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), відкрито кримінальне провадження.

Ведеться слідство, встановлюється їх причетність до скоєння аналогічних злочинів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: