Українська міліція оголосила облаву на інтернет-шахраїв

МВС почало полювання на аферистів, які заробляють гроші в інтернеті.

“Така операція проводиться у нас в області і, наскільки мені відомо, в Україні відбувається вперше. Називається “Трікстер”, – говорить спікер херсонської облміліції Ірину Атаманенко. – Суть її полягає в тому, що міліція починає перевірку рекламних оголошень і сайтів, які пропонують онлайн-ігри, перевіряє, хто володіє форумами і блогами, на яких є ознаки шахрайства”.

Атаманенко також повідомила, що на сьогоднішній день шахраї часто використовують і таку схему: розсилають листи від імені хворих людей, мовляв, потрібна грошова допомога. Небезпека в тому, що інформація про хвору людину правдива, а ось реквізити, на які треба перераховувати гроші, належать шахраям.

У міліції повідомили, що перш ніж перераховувати гроші, спочатку потрібно спробувати самому знайти цю організацію і уточнити номери банківських рахунків.

Крім того, в МВС додають, що багато людей скаржаться на деякі інтернет-аукціони: покупець перераховує гроші за товар, проте бажаного так і не отримує, або ж надсилають зовсім не те, що замовлялося. У міліції кажуть, що кожен спійманий інтернет-шахрай буде покараний.

Варто відзначити, що в самих соцмережах ошукані покупці створили десятки спільнот, де публікують імена, адреси і фотографії тих, кому платили гроші, але товару (в основному техніку та одяг) так і не дочекалися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

1 thought on “Українська міліція оголосила облаву на інтернет-шахраїв

  1. То что “взялись” за интернет-мошенников, хорошо. Посмотрим как с результатами будет.
    Давно конечно пора всякую нечисть из Интернета убрать.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: