Умільці з Донецька продавали “мінеральну” воду з крана

Протягом року двоє заповзятливих донеччан 30 і 35-річного віку “водили за ніс” жителів області. Приятелі розливали в пляшки з логотипом відомої торговельної марки звичайну воду з-під крана, що пройшла мінімальну фільтрацію.

Умільці з Донецька продавали "мінеральну" воду з кранаУ рамках операції “Пірати” співробітники Управління боротьби з кіберзлочинністю обласної міліції провели оперативні заходи і вийшли на пару контрафактників.

Як з’ясувалося, для залучення клієнтів підпільні бізнесмени давали оголошення в мережі Інтернет, доставляли фальсифіковану воду в будинки й офіси, працювали за принципом справжньої торговельної марки, ось тільки продукція їхня не відповідала нормам.

Як розповів начальник УБК ГУМВС України в Донецькій області Андрій Нєбитов, своє міні-виробництво зловмисники налагодили в колись аварійному житловому будинку. Підвели воду, встановили фільтрувальні системи і резервуари, інформує tvi.ua.

Більшість торговельних марок, що займаються постачанням води, після очищення насичують її необхідними мінералами і мікроелементами, підпільники ж вирішили, що буде достатньо пропустити воду з-під крана через жорсткий фільтр і обробити її зворотним осмосом.

Умільці з Донецька продавали "мінеральну" воду з крана

“Нині устаткування нами вилучене, вода відправлена на експертизу, а ми готуємо необхідні документи до суду для обрання зловмисникам запобіжного заходу”, – зазначив Андрій Нєбитов.


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: