Азербайджан на Євробаченні-2013 звинуватили у шахрайстві, а Данію – у плагіаті

Твердження, що голосування на Євробаченні-2013 політизоване, лунають відтоді, як був створений цей конкурс, пише іспанська газета El Mundo.

“Коли до заходу приєдналися країни Східної Європи, це відчуття посилилося. Тепер же дійшло до звинувачень у шахрайстві”, – зазначає видання, пояснюючи, що ці звинувачення з’явилися в пресі Литви.

Як інформує Inopressa, Азербайджан дуже серйозно ставиться до Євробачення і вкладає у своїх конкурсантів великі гроші. Азербайджанські артисти кілька років піднімалися на верхні щаблі в конкурсі, а в 2011 році перемогли. Підозри, що голоси глядачів здобуваються нечесним шляхом, висловлювалися і раніше.

Литовська газета 15min.lt стверджує, що двоє чоловіків, які говорили російською, за кілька годин до фіналу Євробачення пропонували оплачені sim-картки, щоб люди подавали за Азербайджан якомога більше голосів в обмін на винагороду у 20 євро.

Журналісти видання оприлюднили відео підкупу. Вони стверджують: “російськомовні” хвалилися, що купили голоси майже у всіх країнах, де населення мляво бере участь у голосуванні.

Нагадаємо, Азербайджан несподівано для багатьох посів на Євробаченні-2013 друге місце. Боротьба за “срібло” тривала між Фарідом Мамедовим і українкою Златою Огнєвіч до останнього. Букмекери прогнозували, що перше місце займе Данія, друге – Україна, третє – Росія. Азербайджан не вказували навіть у першій п’ятірці претендентів на перемогу.

І, крім того, нідерландська газета звинуватила переможницю Євробачення 2013 Емілі де Форест у плагіаті.

Видання De Telegraaf заявляє, що пісня “Only Teardrops”, яка Емілі принесла перше місце на пісенному конкурсі, дуже схожа на трек “I Surrender” групи K-Otic, який був записаний ще у 2002 році.

De Telegraaf вважає, що мелодія вступу та програшу в середині пісні Емілі практично повністю повторює приспів в композиції нідерландської групи K-Otic, інформує ТСН.

Букмекери з самого початку вони пророкували Емілі де Форест перемогу, однак на другому місці була учасниця від Норвегії Маргарет Бергер, а третє місце було за Златою Огневич.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: