У США продають підроблені пластмасові iPad

Американці масово потерпають від шахраїв, які продають їм пластмасові “айпади” за ціною справжніх.

У США продають підроблені пластмасові iPadСьюзан Несс, жителька штату Массачусетс, заїхавши за новеньким iPad в один з магазинів популярної роздрібної мережі, отримала лише мороку і головний біль від тяганини з продавцями.

В красиво запакованій коробці від пристрою, вона знайшла розфарбовану пластмасу. За її словами, виріб був без кнопок включення і інших функціональних елементів, властивих справжньому пристрою.

“Коли я вставила в нього зарядний пристрій, то побачила, що отвір для нього був пластмасовим. Та не лише він, взагалі весь гаджет був з пластмаси, жодної металевої деталі!” – говорить Сьюзан.

Жінка, яка заплатила 499 доларів, повернула покупку через 20 хвилин, але продавці Wallmart не погодилися обміняти її ні на планшет, ні повернути витрачені гроші. І взагалі, в магазині жінці порадили, що для того, щоб доводити свою правоту, їй потрібно звернутися в Apple.

Проте американка вирішила вдатися до допомоги телебачення. Вона розповіла свою історію на одному з місцевих телеканалів. І тут у справу втрутилася Apple, яка і повернула Сьюзан гроші в повному обсязі.

Останнім часом дуже часто трапляються такі випадки, коли замість справжньої продукції “яблучної компанії” продають підроблену.

Нещодавно схожий інцидент стався в Техасі. Жінка купила в Walmart на день народження своєї дочки iPad, але коли дівчина відкрила подарунок, то знайшла там гарно складену купку блокнотиків.

Представники гіпермаркету стверджували, що це звичайнісіньке шахрайство, коли хтось купив планшетник Apple, а вдома замінив його на блокноти, знову ретельно заклеїв коробку і повернув в магазин.

Після останнього випадку з пластмасовим iPad в коробці, Wallmart порадив усім майбутнім покупцям планшета розкривати упаковку з товаром прямо на касі, щоб таких ситуацій більше не виникало.

За матеріалами businessua.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: