Триває розгляд справи Слюсарчука

14 березня 2013 року в Сихівському районному суді Львова почали зачитувати обвинувальний висновок у справі Андрія Слюсарчука, відомого як “Доктор Пі”.

До Львова приїхали постраждалі від рук обвинуваченого, інформує ТСН.

На засідання Андрій Слюсарчук з’явився в білій сорочці, костюмі, свіжим і підтягнутим.

“Мене так облили брудом, що я не знаю, як відмитися. А якщо мене виправдають, то як мені жити в Україні?”, – скаржився журналістам перед засіданням Андрій Слюсарчук.

Крім того, він заявив, що процес щодо нього “організувала Партія регіонів”: “Я багато критикував її діяльність”.

В обвинувальному висновку прокуратури сказано, що “з 2005 року і до моменту затримання – 11 листопада 2011 року – Андрій Слюсарчук, видаючи себе за геніального лікаря, входив у довіру до людей і влаштовувався на роботу в органи державної влади”.

Паралельно він вів незаконну лікарську діяльність в області психотерапії, нейрохірургії, обманним шляхом отримуючи винагороду від потерпілих. Андрій Слюсарчук працював і офіційно отримував зарплату на кафедрі інформаційних систем і технологій при Національному університеті “Львівська політехніка”, у Київському національному університеті будівництва і архітектури, а також у столичному Інституті нейрохірургії.

У червні 2010 року комісія Міносвіти на чолі з міністром Дмитром Табачником присвоїла йому звання професора кафедри нейрохірургії цього вузу. Обвинувачений отримував всі зазначені посади на підставі поданих ним копій дипломів, які, на думку обвинувачів, є підробленими.

На судовому засіданні родичі потерпілих Павла Пасенка, Олексія Іллічова та Івана Лозового подали позови до Андрія Слюсарчука про відшкодування моральної шкоди у розмірі 100 тис. грн кожен, а також зажадали повернути гроші, сплачені за лікування.

Громадянка РФ Ірина Мальцева подала позов про відшкодування морального збитку на суму 8 тис. євро. Андрій Слюсарчук відкинув всі звинувачення: “Я не визнаю своєї провини ні за одним фактом”. “Доктор Пі” продовжував стверджувати, що у нього вища медична освіта. “Це вони мені винні, а не я їм”,- заявив він у відповідь на позови потерпілих.

Наступне засідання відбудеться 25 березня.

Нагадаємо, процес відносно Слюсарчука почався в Сихівському районному суді Львова 5 березня. Відносно нього порушено кримінальні справи за ст. 358 (“підробка документів”) і ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу. Його також звинувачують у незаконній лікарській діяльності, яка призвела до тяжких тілесних ушкоджень і смерті.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: